https://innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_454298ef468c6b4f12015d50c_o.jpg
Yelo Bank müştəriləri üçün sadə və faydalı innovativ həllər təqdim etməyə davam edir. Artıq Bankın əmanət müştəriləri təcili pul ehtiyacları yarandıqda əmanətlərinə toxunmaq məcburiyyətində qalmayacaqlar. Yelo App-də təqdim olunan yeni rəqəmsal həll sayəsində, əmanət girovlu kreditləri banka gəlmədən, tam onlayn formatda 24/7 rəsmiləşdirmək mümkündür.
Bu xidmət müştərilərə öz vəsaitlərini toplamağa davam edərək, eyni zamanda əlavə maliyyə dəstəyi əldə etmək imkanı yaradır.
Xidmətin əsas üstünlükləri:
Məbləğ: 400 AZN-dən 50 000 AZN-ə qədər;
Komissiya: 0%;
Müddət: 36 ayadək;
Girov: "Yelo Sabit" və "Yelo Yığım" əmanətləri;
Qrafik növü: Annuitet.
Üstəlik, 4 – 15 may 2026 tarixlərində Yelo App vasitəsilə müraciət edənlər üçün xüsusi kampaniya keçərlidir. Bu müddət ərzində kredit müraciəti edən əmanət sahibləri əmanət faizinin üzərinə cəmi +2% əlavə edilməklə illik faiz dərəcəsindən yararlana biləcəklər.
Yelo App təkcə kredit deyil, tam onlayn əmanət, rəqəmsal kart, keşbek, pulsuz köçürmələr, səyahət sığortası, səfirliyə arayış və s. kimi üstünlüyü ilə bankçılığı cibinizə sığışdırır. Sən də bu rəqəmsal təcrübənin bir hissəsi olmaq, parlaq fürsətləri qaçırmamaq üçün Yelo App-i yüklə: https://ylb.az/42gPKZQ.
Onlayn kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_454298ef468c6b4f12015d50c_o.jpg
Yelo Bank продолжает внедрять простые и полезные инновационные решения для своих клиентов. Теперь вкладчикам банка больше не нужно касаться своих сбережений, когда им срочно нужны деньги. Благодаря новому цифровому решению в приложении Yelo, оформить кредит под залог депозита можно в полностью онлайн-формате 24/7, без посещения банка.
Эта услуга позволяет клиентам продолжать накапливать средства, одновременно получая необходимую финансовую поддержку.
Основные преимущества услуги:
Сумма: от 400 до 50 000 AZN;
Комиссия: 0%;
Срок: до 36 месяцев;
Залог: депозиты «Yelo Sabit» и «Yelo Yığım»;
Тип графика: Аннуитетный.
Кроме того, с 4 по 15 мая 2026 года в приложении Yelo действует специальная акция. В этот период вкладчики, подающие заявку на кредит, смогут воспользоваться льготной ставкой — всего +2% к текущей процентной ставке по вкладу.
Приложение Yelo — это ваш мобильный банк, который предлагает не только кредиты, но и открытие онлайн-депозитов, цифровые карты, кэшбэк, бесплатные переводы, страхование путешествий, справки для посольств и многое другое. Станьте частью этого цифрового опыта и не упустите яркие возможности — скачайте приложение Yelo прямо сейчас: https://ylb.az/42gPKZQ.
У вас возникли дополнительные вопросы об онлайн-кредите? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az