https://innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_454298ef468c6b4f12015d50c_o.jpg
Yelo Bank müştəriləri üçün sadə və faydalı innovativ həllər təqdim etməyə davam edir. Artıq Bankın əmanət müştəriləri təcili pul ehtiyacları yarandıqda əmanətlərinə toxunmaq məcburiyyətində qalmayacaqlar. Yelo App-də təqdim olunan yeni rəqəmsal həll sayəsində, əmanət girovlu kreditləri banka gəlmədən, tam onlayn formatda 24/7 rəsmiləşdirmək mümkündür.
Bu xidmət müştərilərə öz vəsaitlərini toplamağa davam edərək, eyni zamanda əlavə maliyyə dəstəyi əldə etmək imkanı yaradır.
Xidmətin əsas üstünlükləri:
Məbləğ: 400 AZN-dən 50 000 AZN-ə qədər;
Komissiya: 0%;
Müddət: 36 ayadək;
Girov: "Yelo Sabit" və "Yelo Yığım" əmanətləri;
Qrafik növü: Annuitet.
Üstəlik, 4 – 15 may 2026 tarixlərində Yelo App vasitəsilə müraciət edənlər üçün xüsusi kampaniya keçərlidir. Bu müddət ərzində kredit müraciəti edən əmanət sahibləri əmanət faizinin üzərinə cəmi +2% əlavə edilməklə illik faiz dərəcəsindən yararlana biləcəklər.
Yelo App təkcə kredit deyil, tam onlayn əmanət, rəqəmsal kart, keşbek, pulsuz köçürmələr, səyahət sığortası, səfirliyə arayış və s. kimi üstünlüyü ilə bankçılığı cibinizə sığışdırır. Sən də bu rəqəmsal təcrübənin bir hissəsi olmaq, parlaq fürsətləri qaçırmamaq üçün Yelo App-i yüklə: https://ylb.az/42gPKZQ.
Onlayn kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_454298ef468c6b4f12015d50c_o.jpg
Yelo Bank continues to offer simple and valuable innovative solutions for its customers. From now on, Yelo Bank’s deposit holders will no longer need to touch their savings when they face an urgent need for cash. Thanks to the new digital solution in the Yelo App, deposit-backed loans can be processed fully online 24/7, without the need to visit a bank.
This service allows customers to keep earning interest on their savings while gaining access to immediate financial support.
Key advantages of the service:
Amount: Min. 400 – Max. 50,000 AZN;
Commission: 0%;
Term: Up to 36 months;
Collateral: "Yelo Sabit" and "Yelo Yığım" deposits;
Schedule type: Annuity.
Moreover, a special campaign is available for those who apply via the Yelo App between May 4 and May 15, 2026. During this period, deposit holders can benefit from a special annual interest rate of only +2% above their current deposit rate.
The Yelo App puts banking in your pocket, offering not only loans but also online deposits, digital cards, cashback, free transfers, travel insurance, embassy certificates, and much more. Be part of this digital experience and don’t miss out on these bright opportunities—download the Yelo App now: https://ylb.az/42gPKZQ.