PAŞA Bank “ZirvədəSən 2026” təcrübə proqramı üzrə qeydiyyata başladı PAŞA Bank “ZirvədəSən 2026” təcrübə proqramı üzrə qeydiyyata başladı
PAŞA Bank karyerasını inkişaf etdirmək, real iş təcrübəsi əldə etmək və nəticəyönümlü bilik qazanmaq istəyən tələbə və məzunlar üçün “ZirvədəSən 2026” təcrübə proqramının qeydiyyatına start verib.
Proqram çərçivəsində iştirakçılar seçdikləri sahə üzrə təcrübə keçəcək və korporativ iş mühiti ilə yaxından tanış olacaqlar. Bankın təqdim etdiyi bu təcrübə proqramı 3 aylıq müddəti əhatə edir. Təcrübə müddətində iştirakçılar təlim və mentorluq dəstəyi əldə edəcək və aylıq ödənişlə təmin olunacaqlar. Proqramı uğurla tamamlayan təcrübəçilər PAŞA Bank-da karyera qurmaq imkanı qazanacaqlar.
Qeyd edək ki, son qeydiyyat tarixi 15 may 2026-cı ildir. Karyerada zirvəyə doğru ilk addımı atmaq istəyənlər linkə keçid edə bilərlər.
PAŞA Bank fəaliyyətə başladığı gündən insan kapitalının inkişafını, biliklərin paylaşılmasını və regional potensialın gücləndirilməsini əsas prioritetlərdən biri kimi müəyyənləşdirib. Bank gələcəkdə də gənclərin təhsil və karyera imkanlarını genişləndirən layihələrə imza atmağa davam edəcək.

https://innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_84b23ce8ff4be1c4cf67633d7_o.jpg
PASHA Bank объявил о старте регистрации на стажёрскую программу «ZirvədəSən 2026» для студентов и выпускников, которые стремятся развивать карьеру, получить реальный опыт работы и приобрести практические знания.
В рамках программы участники пройдут стажировку по выбранному направлению и смогут ближе познакомиться с корпоративной рабочей средой. Стажёрская программа, представленная банком, рассчитана на 3 месяца. В течение этого периода участники получат доступ к обучению и менторской поддержке, а также будут обеспечены ежемесячной оплатой. Стажёры, успешно завершившие программу, получат возможность построить карьеру в PASHA Bank.
Отметим, что последний день регистрации — 15 мая 2026 года. Желающие сделать первый шаг к карьерным вершинам могут перейти по ссылке.
С момента начала своей деятельности PASHA Bank определил развитие человеческого капитала, обмен знаниями и укрепление регионального потенциала в качестве одних из ключевых приоритетов. Банк продолжит реализовывать проекты, направленные на расширение образовательных и карьерных возможностей для молодёжи.