https://innews.az/uploads/news/2026-08/_innews_84a1e20004dd35497f4b6e34d_o.jpg
Bank VTB (Azərbaycan) ASC məlumat mərkəzinin mühəndislik infrastrukturun layihələndirilməsi, quraşdırılması və istismara verilməsi üzrə xidmətlərin göstərilməsi ilə bağlı TENDER elan edir.
Tender sənədləri ilə Bankın Xətai prospekti, 38, Messenat Plaza, АZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən ofisində tanış olmaq olar. Tender təklifiləri üzərində sənədlərin siyahısı bərkidilmiş qeyri-şəffaf zərfdə bağlanmış və kontragentin möhürü ilə möhürlənmiş şəkildə (əgər kontragent fərdi sahibkardırsa, imzalanmış) və 20.08.2026-cı il saat 12:00-dan gec olmayaraq bağlı və möhürlənmiş qeyri-şəffaf zərfdə (içindəkilərin möhürlənmiş və imzalanmış siyahısı əlavə olunmaqla) Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., ev 38 Messenat Plaza, АZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir.

https://innews.az/uploads/news/2026-08/_innews_84a1e20004dd35497f4b6e34d_o.jpg
ОАО Банк ВТБ (Азербайджан) объявляет ТЕНДЕР по оказанию услуг по проектированию, поставке, монтажу и вводу в эксплуатацию инженерной инфраструктуры дата-центра.
С тендерной документацией можно ознакомиться в офисе Банка по адресу: пр. Хатаи 38, Меценат Плаза, ОАО Банк ВТБ (Азербайджан), АZ 1008. Конкурсная заявка должна быть в непрозрачном закрытом конверте с прикрепленным снаружи перечнем содержимых документов, заверенным печатью контрагента (в случае если контрагент – индивидуальный предприниматель, подписью), и представлено до 20.08.2026 года не позднее 12:00 в закрытом и запечатанном двойном конверте (с приложенным заверенным печатью и подписью списком содержимого) в главный офис Банка по адресу: г. Баку, пр. Хатаи 38, Меценат Плаза, ОАО Банк ВТБ (Азербайджан), АZ 1008