Yelo Bank mikrobiznes sahəsində müştərilərinə rahat və innovativ xidmətləri təqdim etməyə davam edir! Xüsusilə yay mövsümündə işini dayandırmaq deyil, əksinə satış dövriyyəsini artırmaq və planlarını daha da böyütmək istəyən fərdi sahibkarlar üçün Bank xüsusi şərtlərlə mikro kredit təklif edir.
Bu imkan sayəsində fərdi sahibkarlar öz işindən ayrılmadan, əlavə vaxt itirmədən bizneslərinin genişləndirilməsi üçün 100 000 AZN-dək mikrokrediti illik cəmi 10%-dən başlayamaqla və 0% komissiya şərtləri ilə də əldə edə bilirlər. Biznesin inkişaf dinamikası nəzərə alınaraq, kredit üzrə 12 ayadək güzəşt müddəti və 48 ayadək rahat ödəniş qrafiki təklif olunur. Bu güzəşt müddəti sayəsində sahibkarlar ilkin gəlirlərini dərhal kredit ödənişinə deyil, birbaşa işlərinin inkişafına yönəldə bilirlər.
Kredit almaq prosesi maksimum dərəcədə sadələşdirilib. Sahibkar Yelo Bank-ın rəsmi vebsaytında mikro kredit üzrə onlayn müraciət formasını doldurur. Sonrakı mərhələdə Bankın peşəkar mütəxəssisləri təhlili elə sahibkarın fəaliyyət ünvanında aparır, ayrılan vəsaiti və rəsmiləşdirməni yerindəcə yekunlaşdıraraq müştərinin vaxtına qənaət edirlər.
Yelo Bank ilə mövsümdən asılı olmayaraq, biznesinizin böyümə ritmini və uğurlarını davamlı edin! Ətraflı məlumat və onlayn müraciət üçün: https://ylb.az/mikrokredit.

Yelo Bank continues to provide its customers with convenient and innovative services in the microbusiness sector! Especially for individual entrepreneurs who do not want to pause their operations during the summer season, but rather aim to boost sales and scale their plans, the Bank offers microloans under special conditions.
Thanks to this opportunity, individual entrepreneurs can secure a microloan of up to 100,000 AZN to expand their business without stepping away from work or wasting extra time, starting at just 10% annually with 0% commission. Considering the business growth dynamics, a grace period of up to 12 months and a convenient repayment schedule of up to 48 months are offered. Thanks to this grace period, entrepreneurs can direct their initial revenues directly toward business expansion rather than immediate loan repayments.
The loan acquisition process has been simplified to the maximum. The entrepreneur fills out an online microloan application form on Yelo Bank's official website. In the next stage, the Bank's professional specialists conduct the business analysis directly at the entrepreneur's operating address, finalizing the funding and paperwork on the spot to save the client's time.
With Yelo Bank, keep your business growth rate and success sustainable regardless of the season! For more details and online applications: https://ylb.az/mikrokredit.