Yelo Bank mikrobiznes sahəsində müştərilərinə rahat və innovativ xidmətləri təqdim etməyə davam edir! Xüsusilə yay mövsümündə işini dayandırmaq deyil, əksinə satış dövriyyəsini artırmaq və planlarını daha da böyütmək istəyən fərdi sahibkarlar üçün Bank xüsusi şərtlərlə mikro kredit təklif edir.
Bu imkan sayəsində fərdi sahibkarlar öz işindən ayrılmadan, əlavə vaxt itirmədən bizneslərinin genişləndirilməsi üçün 100 000 AZN-dək mikrokrediti illik cəmi 10%-dən başlayamaqla və 0% komissiya şərtləri ilə də əldə edə bilirlər. Biznesin inkişaf dinamikası nəzərə alınaraq, kredit üzrə 12 ayadək güzəşt müddəti və 48 ayadək rahat ödəniş qrafiki təklif olunur. Bu güzəşt müddəti sayəsində sahibkarlar ilkin gəlirlərini dərhal kredit ödənişinə deyil, birbaşa işlərinin inkişafına yönəldə bilirlər.
Kredit almaq prosesi maksimum dərəcədə sadələşdirilib. Sahibkar Yelo Bank-ın rəsmi vebsaytında mikro kredit üzrə onlayn müraciət formasını doldurur. Sonrakı mərhələdə Bankın peşəkar mütəxəssisləri təhlili elə sahibkarın fəaliyyət ünvanında aparır, ayrılan vəsaiti və rəsmiləşdirməni yerindəcə yekunlaşdıraraq müştərinin vaxtına qənaət edirlər.
Yelo Bank ilə mövsümdən asılı olmayaraq, biznesinizin böyümə ritmini və uğurlarını davamlı edin! Ətraflı məlumat və onlayn müraciət üçün: https://ylb.az/mikrokredit.

Yelo Bank продолжает расширять возможности для индивидуальных предпринимателей, предлагая удобные и инновационные решения для финансирования микробизнеса.
Предприниматели могут получить микрокредит до 100 000 AZN на расширение и развитие своего бизнеса — от 10% годовых, а также с возможностью оформления под 0% комиссии. С учетом особенностей и динамики развития бизнеса клиентам также доступен льготный период до 12 месяцев и удобный срок погашения до 48 месяцев.
Льготный период позволяет направить полученный доход не на немедленное погашение кредита, а на дальнейшее развитие бизнеса — увеличение оборота, расширение деятельности и реализацию новых планов.
Получить микрокредит можно максимально просто и удобно. Предпринимателю достаточно заполнить онлайн-заявку на официальном сайте Yelo Bank. После этого специалисты Банка проводят анализ непосредственно по адресу ведения бизнеса клиента. Оформление и выдача средств также осуществляются на месте, что позволяет предпринимателю сэкономить время и продолжить заниматься своим бизнесом без лишних поездок и ожидания.
С Yelo Bank поддерживайте темпы роста и делайте успех своего бизнеса устойчивым независимо от сезона. Для получения дополнительной информации и подачи онлайн-заявки посетите: https://ylb.az/mikrokredit.
Нужен микрокредит для бизнеса? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az