https://innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_968bca41845a4ec37347e40e6_o.jpg
Mastercard-ın Azərbaycan üzrə nümayəndəliyinə rəhbərlik etmiş Emil Zeynalov rəsmi olaraq Mastercard-ın Azərbaycan üzrə Ölkə Meneceri kimi yeni vəzifəsinin icrasına başlayacaq.
Emil Zeynalov 6 ildən artıqdır ki, Mastercard-la birlikdədir və Azərbaycanda biznesin inkişafı və əlaqələrin idarə olunmasında müstəsna rola sahibdir. Mastercard-ın Türkiyə və Azərbaycan üzrə Baş Direktoru Avşar Gürdal bildirib: "Uğurumuzda Emil Zeynalovun töhfələri əvəzolunmazdır. Onun bazarı dərindən anlaması və güclü liderlik bacarıqları böyüməmizə təkan verməklə yanaşı Azərbaycanda mövcudluğumuzu gücləndirməkdə də mühüm rol oynayıb. Onu yeni Mastercard Azərbaycan üzrə Ölkə Meneceri vəzifəsində görməyə çox şadıq və onunla komandamızın daha böyük nailiyyətlərə imza atacağından tam əminik”.
"Mastercard daima bazarda strateji liderliyə və davamlı inkişafa sadiqliyini nümayiş etdirir. Ümid edirəm ki, bu sahədə olan təcrübəm və biliklərim mənə Azərbaycanda innovasiyaların idarə edilməsi, güclü tərəfdaşlıq münasibətlərinin inkişafı və müstəsna ödəniş həllərinin tətbiqində şirkətin səylərinə rəhbərlik etməyə kömək edəcək”, - deyə öz növbəsində Emil Zeynalov qeyd edib.
Emil Zeynalov haqqında:
Emil Zeynalov öz karyerasına Rusiyada fəaliyyət göstərən Credit Europe Bankında başlayıb. Daha sonra o, Azərbaycanda yerli kommersiya banklarında müxtəlif vəzifələrdə çalışıb.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_968bca41845a4ec37347e40e6_o.jpg
Emil Zeynalov, who has been in charge of Mastercard's representative for Azerbaijan, will officially assume his new role as the Mastercard Azerbaijan Country Manager.
Emil Zeynalov has been with Mastercard for more than 6 years, where he played a pivotal role in growing the business and managing relationships in the country. According to Avsar Gurdal, Mastercard Turkey and Azerbaijan General Manager, "Emil Zeynalov's contributions to our success have been invaluable. His deep understanding of the market and strong leadership skills have been instrumental in driving our growth and strengthening our presence in Azerbaijan. We are excited to see him take on the new role of Mastercard Azerbaijan Country Manager and have full confidence in his ability to lead our team to even greater achievements."
"Mastercard always demonstrates its commitment to strategic leadership and continuous growth in the market. I hope my experience and industry knowledge will help me lead the company's efforts in driving innovation, fostering strong partnerships, and delivering exceptional payment solutions in Azerbaijan", - mentioned Emil Zeynalov.
About Emil Zeynalov:
Emil Zeynalov, started his career at the (Credit Europe Bank) in Russia. His career also extended to various positions at local commercial banks in Azerbaijan.