https://innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_f3843ab11cf7f8034c5a9fbb9_o.jpg
Sağlamlığın iş yerində məhsuldarlıq və yaradıcılığa təsiri böyükdür. Bunu anlayan Yelo Bank əməkdaşları üçün mütəmadi olaraq müxtəlif tədbirlər həyata keçirir. Belə layihələrdən biri də ötən gün Liv Bona Dea Hospitalın birgə təşkilatçılığı ilə keçirildi.
Bankın Baş ofisində peşəkar oftalmoloqun iştirakı ilə əməkdaşlar üçün ödənişsiz göz müayinəsi təşkil edildi. Göz müayinəsindən sonra uzman terapevtlər müasir iş mühitində tez-tez rast gəlinən ümumi sağlamlıq problemlərinə həsr olunmuş maarifləndirici sessiya keçdilər. Terapevtlər bel və boyun ağrıları ilə mübarizə, ofis daxilində edilə biləcək yüngül məşqlər və erqonomikanın əhəmiyyətini vurğulayan bilik və tövsiyələrini bölüşdülər.
Qeyd edək ki, əməkdaşların asudə vaxtlarında voleybol, basketbol, yoqa, futbol və fitneslə məşğul olmaları üçün Yelo Bankın Baş ofis binasında zəruri şərait yaradılıb. Bankın parlaq komandasının bir parçası olmaq istəyirsinizsə, vakansiyalarla tanış olun: https://bit.ly/bank-vakansiya
Cashback kartı haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_f3843ab11cf7f8034c5a9fbb9_o.jpg
Здоровье оказывает огромное влияние на продуктивность и креативность. Важен не только рабочий процесс, но и само рабочее место. Понимая это, Yelo Bank регулярно проводит различные полезные мероприятия для своих сотрудников. Одним из таких проектов стал День здоровья, организованный недавно совместно с Liv Bona Dea Hospital.
Для сотрудников Головного офиса Банка была организована бесплатная проверка зрения с участием профессионального офтальмолога. После осмотра глаз опытные терапевты провели образовательную сессию касательно общих проблем со здоровьем, которые распространены в современной рабочей среде. Терапевты поделились своими знаниями и советами о том, как бороться с болями в спине и шее, о легких упражнениях, которые можно выполнять в офисе, и о важности эргономики.
Следует отметить, что в здании Головного офиса Yelo Bank для сотрудников созданы все необходимые условия для занятий в свободное время волейболом, баскетболом, йогой, футболом и фитнесом. Если вы хотите стать частью блестящей команды банка, ознакомьтесь с вакансиями: https://bit.ly/bank-vakansiya
У вас есть дополнительные вопросы о карте с кэшбэком? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.