Xəbər verdiyimiz kimi, Kapital Bank nağd pul krediti üzrə xüsusi kampaniyaya start verib. Şərtlərə görə, Kapital Bank-dan kredit götürən müştərilərin hər 5000 manat kredit məbləği üçün ayda cəmi 150 manat ödəniş etmək imkanı var. Kampaniyadan rəsmi gəliri olanlar faydalana bilərlər.
Kampaniya həm rəqəmsal kanallar vasitəsilə, həm də filialdan rəsmiləşdirilən kreditlərə şamildir. Onlayn götürülən kreditlərə nağdlaşdırma komissiyası tətbiq olunmayacaq. Kampaniya 4 sentyabr 2023-cü il tarixinədək davam edəcək. Ətraflı məlumat üçün: https://kbl.az/bbclpr.
Qeyd edək ki, Kapital Bank və ya istənilən digər bankın kartı ilə əməkhaqqı yaxud təqaüd alanlar 30 000 manatadək nağd pul kreditini illik cəmi 10.9%-dən 59 ayadək müddətə götürə bilərlər. Kredit şərtləri barədə ətraflı məlumat və onlayn müraciət üçün: https://kbl.az/kbgtkncd.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi — 116 filialı və 31 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Birbank kartı sifarişi üçün: https://kbl.az/tkstcrd.

Как сообщалось ранее, Kapital Bank запустил специальную акцию по кредитам наличными. Согласно условиям, клиенты, которые оформят кредит в Kapital Bank, имеют возможность платить всего 150 манатов в месяц за каждые 5000 манатов кредита. Воспользоваться акцией могут те, у кого есть официальный доход.
Акция распространяется на кредиты, оформленные как через цифровые каналы, так и в филиалах. Комиссия за снятие средств не будет применяться к кредитам, взятым онлайн. Акция продлится до 4 сентября 2023 года. Для дополнительной информации: https://kbl.az/bbclpr.
Отметим, что те, кто получает зарплату или пенсию на карту Kapital Bank или любого другого банка, могут взять кредит наличными до 30 тысяч манатов по годовой ставке от 10,9% на срок до 59 месяцев. Для получения подробной информации об условиях кредита и онлайн-заявки: https://kbl.az/kbgtkncd.
Kapital Bank, первый банк страны, входит в состав PAŞA Holding и оказывает услуги населению в 116 филиалах и 31 отделении, имея самую широкую сеть обслуживания в Азербайджане. Более подробную информацию о продуктах и услугах банка можно получить на сайте https://kapitalbank.az, страницах банка в социальных сетях, а также позвонив в центр обслуживания клиентов по номеру 196. Для заявки на карту Birbank: https://kbl.az/tkstcrd.