Xəbər verdiyimiz kimi, Kapital Bank nağd pul krediti üzrə xüsusi kampaniyaya start verib. Şərtlərə görə, Kapital Bank-dan kredit götürən müştərilərin hər 5000 manat kredit məbləği üçün ayda cəmi 150 manat ödəniş etmək imkanı var. Kampaniyadan rəsmi gəliri olanlar faydalana bilərlər.
Kampaniya həm rəqəmsal kanallar vasitəsilə, həm də filialdan rəsmiləşdirilən kreditlərə şamildir. Onlayn götürülən kreditlərə nağdlaşdırma komissiyası tətbiq olunmayacaq. Kampaniya 4 sentyabr 2023-cü il tarixinədək davam edəcək. Ətraflı məlumat üçün: https://kbl.az/bbclpr.
Qeyd edək ki, Kapital Bank və ya istənilən digər bankın kartı ilə əməkhaqqı yaxud təqaüd alanlar 30 000 manatadək nağd pul kreditini illik cəmi 10.9%-dən 59 ayadək müddətə götürə bilərlər. Kredit şərtləri barədə ətraflı məlumat və onlayn müraciət üçün: https://kbl.az/kbgtkncd.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi — 116 filialı və 31 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Birbank kartı sifarişi üçün: https://kbl.az/tkstcrd.

As reported earlier, Kapital Bank launched a special campaign for cash loans. According to the terms, customers who apply for a loan at Kapital Bank have the opportunity to pay only 150 manats per month for every 5,000 manats of the loan. Those who have official income can take advantage of the campaign.
The campaign applies to loans issued both through digital channels and in branches. Withdrawal fees will not apply to loans taken online. The campaign will last until September 4, 2023. For more information: https://kbl.az/bbclpr.
It should be noted that those who receive a salary or pension through the card of Kapital Bank or any other bank can take out a cash loan up to 30,000 manats with an annual rate starting at 10.9% for up to 59 months. To find out more about the terms and conditions of the loan or to apply online, follow https://kbl.az/kbgtkncd.
Kapital Bank, the country's first bank, is part of PASHA Holding. Kapital Bank has the largest service network in Azerbaijan with 116 branches and 31 departments all over the country. For more detailed information about the Bank’s products and services, please refer to https://kapitalbank.az website, 196 Call Centre or the Bank’s various social network pages. To apply for a Birbank card visit https://kbl.az/tkstcrd.