“Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin fəaliyyətinin təmin edilməsi haqqında" Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2012-ci il 5 sentyabr tarixli 706 nömrəli Fərmanının 5.21-ci bəndinə uyğun olaraq, 2023-cü ilin 4 sentyabr tarixindən Energetika Nazirliyi tərəfindən verilən icazələr üzrə 7 saylı Bakı “ASAN Xidmət” mərkəzində müvafiq xidmətlərin göstərilməsinə başlanılıb.
Energetika Nazirliyi tərəfindən verilən icazələr üzrə sənədlərin qəbulu və hazır icazələrin verilməsi 7 saylı Bakı “ASAN Xidmət” mərkəzində şənbə və bazar günləri də daxil olmaqla həftənin bütün günləri Nazirliyin əməkdaşları tərəfindən həyata keçiriləcək.

According to paragraph 5.21 of the Decree of the President of the Republic of Azerbaijan No 706 dated 5 September 2012 on Ensuring the Activity of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan, ASAN Service Center No 7 has started providing services on permits issued by the Ministry of Energy from 4 September 2023.
Reception of documents on permits issued by the Ministry of Energy and issuance of ready permits will be carried out by the staff of the Ministry at Baku ASAN Service Center No. 7 on each day of the week, including weekends.