https://innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_f459e6b60ed79e5d8de67d586_o.jpg
“Nar” 2022-2023-cü tədris ilində ali məktəblərə qəbul imtahanları zamanı ən yüksək bal toplayan ilk on abituriyenti dəyərli hədiyyələrlə mükafatlandırıb. Modern.az İnfromasiya Agentliyinin media dəstəyi ilə baş tutan layihə çərçivəsində hər bir tələbəyə “Nar”-dan qızıl nömrə, 700 AZN balans və müasir smartfonlar hədiyyə edilib.
Mükafatlandırma tədbirində iştirak edən tanınmış dövlət və media təmsilçiləri ilin ən uğurlu abituriyentlərini təbrik edib, onlara müvəffəqiyyətlər arzulayıblar. “Nar”ın İctimaiyyətlə Əlaqələr Departamentinin rəhbəri Əziz Axundov da gənclərə gələcək təhsil və karyeralarında uğur diləyərək bildirib: “Böyük əzm və zəhmət hesabına əldə etdiyiniz bu yüksək göstəricinizlə siz gələcək abituriyentlərə nümunə oldunuz. İnanıram ki, ali təhsil həyatınızda da biliyinizlə tələbə yoldaşlarınıza örnək olacaq və daha da böyük uğurlar qazancaqsınız.”
Xatırladaq ki, “Nar” artıq yeddi ildir ki, ən yüksək bal toplayan abituriyentləri təhsilə daha da motivasiya etmək üçün onları bir araya gətirərək mükafatlandırma mərasimi təşkil edir. Qeyd edək ki, korporativ sosial məsuliyyət yanaşmasının bir hissəsi kimi təhsilə strateji diqqət “Nar”-ın həm fərdlərə, həm də daha geniş ictimaiyyətə müsbət və davamlı təsir yaratma bağlılığını vurğulayır. Mobil operatorun həyata keçirdiyi layihələr haqqında ətraflı məlumatı nar.az/projects səhifəsindən əldə etmək olar.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_f459e6b60ed79e5d8de67d586_o.jpg
Nar has presented valuable gifts to the first ten applicants who scored the highest points at the entrance exams to higher education institutions in the 2022-2023 academic year. Thus, each student received a gold number from Nar, with a balance of 700 AZN and modern smartphones. The event took place with the media support of the Modern.az Information Agency.
Well-known state and media representatives who participated in the award ceremony congratulated the highest scorers of the year and wished them success. Aziz Akhundov, the head of Public Relations Department at Nar, also wished them success in their future studies and careers. "You have become an example for future applicants with this high score achieved through great perseverance and hard work. I believe that you will be an example to your fellow students with your knowledge and achieve even greater success in your university studies", he noted.
Nar has been organizing an award ceremony for seven years, bringing together applicants with the highest scores to further motivate them in their academic journey. The strategic focus on education as part of its corporate social responsibility policy underscores Nar's commitment to creating a positive and sustainable impact on both individuals and the wider community. Detailed information about the projects implemented by the mobile operator is available at nar.az/projects.