https://innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_6e29894f98b7d0f68397c18a7_o.jpg
Yelo Bank və UNEC-in birgə təşəbbüs layihəsi olan “Yelo Career Challenge” proqramı sona çatıb. 8 gün davam edən proqram Bankın rəhbər simalarının mentorluğu ilə müxtəlif təlimləri əhatə edib. Tədbirin yekun günü Yelo Bank-ın baş ofisində keçirilib.
Əvvəlcə tələbələr üçün əyləncəli komanda quruculuğu oyunu təşkil edildi. İştirakçılar komandalara bölünərək onlara ayrılmış vaxt ərzində Formula 1 maşını düzəltdilər. Əyləncəli bağlanğıcdan sonra tələbələr üçün Yelo Bank-ın rəhbər heyətinin müşayiəti ilə ofis turu təşkil edildi. Sonda isə bütün iştirakçılara sertifikatlar təqdim edildi. Proqram elan olunandan böyük marağa səbəb olmasının digər səbəbi isə layihənin sonunda müsahibələri uğurla başa vuracaq iştirakçılara Yelo Bank-da ödənişli təcrübə imkanının verilməsi idi. Proqramın bağlanış tədbirində bu 3 iştirakçı müəyyənləşdirilərək Yelo komandasının üzvü oldular.
Bu kimi layihələrə dəstək göstərməklə, Yelo Bank yüksək potensiala malik kadrların birbaşa universitetlərdən iş həyatına cəlb olunmasına çalışır. Hər zaman gənclərə dəstəyi ilə seçilən Yelo Bank gələcəkdə də onların karyera inkişafına dair layihələrin təşkilatçısı qismində çıxış edəcək.
Yelo Bank təcrübə proqramı ilə bağlı əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_6e29894f98b7d0f68397c18a7_o.jpg
Завершилась программа "Yelo Career Challenge" - совместный проект Yelo Bank и UNEC. Программа длилась 8 дней и включала в себя различные тренинги для студентов под руководством менеджментабанка. Заключительная часть программы прошла в Головном офисе Yelo Bank.
Сначала для студентов была организована интересная командная игра. Участники были разделены нагруппы и в течение выделенного им времени собирали модель автомобиля Формула 1. После увлекательной игры, участникам был проведен ознакомительный офис-тур . В конце мероприятия студентовнаградили специальным сертификатами. Одной из основных причин, по которой программа привлекла большой интерес, является возможность предоставления оплачиваемого опыта работы в Yelo Bank длясамых активных и отличившихся участников программы. На заключительной церемонии программы определились 3 участника, которые стали членами команды Yelo.
Поддерживая подобные проекты, Yelo Bank пытается привлечь к трудовой жизни высокопотенциальные кадры непосредственно из университетов. Yelo Bank, всегда отличающийся поддержкой молодых людей, в будущем выступит организатором проектов по их карьерному развитию.
Вас интересует программа опыта в банке? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az