https://innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_3c9577b28a6f424dd0f0a927f_o.jpg
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank növbəti yeniliyini təqdim edib. Artıq ölkədə geniş şəbəkəyə malik MilliÖn terminallarından Kapital Bank-a məxsus dollar və avro kartlarına mədaxil etmək olar.
Mədaxil yalnız karta məxsus valyuta ilə mümkündür. Yəni, dollar kartına sahib müştərilər karta dollar, avro kartına sahib müştərilər isə avro ilə mədaxil edə bilərlər.
Mədaxil zamanı kart limitlərinə uyğun olaraq bir əməliyyat üçün minimum 1 dollar/avro, maksimum 15 000 dollar/avro hədd müəyyən edilib. Dollar/avro təyinatlı karta manat mədaxil etməklə valyutaların konvertasiyası mümkün deyil. Xidmət üçün komissiya haqqı tələb edilmir.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_3c9577b28a6f424dd0f0a927f_o.jpg
Kapital Bank has introduced a new feature — now you can transfer foreign currency into Kapital Bank’s USD and Euro cards through MilliÖn terminals.
The transfer can only be made in the card’s corresponding currency. In other words, customers with a dollar card can only transfer in USD, while customers with a Euro card can only transfer on Euro.
A minimum of 1 USD/Euro and a maximum of 15,000 USD/Euro have been fixed as a transaction limit for the card. It is not possible to convert currencies by transferring AZN banknotes to USD/Euro cards. No commission fee is required to use this service.