“Bakıxanov Mall” ticarət mərkəzində yerləşən yeni “CinemaPlus”  premium kinoteatrda uşaqlar üçün bayram tədbiri keçirilib.
Balaca qonaqlar və onların valideynləri “Happy Foodss” restoranında şam etdikdən sonra, animatorlar Nail Nəzərov və Yelena Bahabova uşaqlar üçün əyləncə proqramına başladılar.
Tədbir “Kəpənək hekayəsi” cizgi filminin nümayişi ilə başa çatıb.
Rejissor Sofi Roy. Rolları Mena Massud, Tatyana Maslani, Tristan D. Lalla və başqaları ifa ediblər.
Patrik çox qeyri-adi bir güvədir. O, çox ağıllı ixtiraçıdır. Eyni zamanda o, həyatının ən uzaq, ən həyəcanlı macərasına getməyi xəyal edir. Lakin Patrik uçmağı öyrənməyib, çünki uşaqlıqdan onun yalnız bir qanadı var. Buna görə o, hiylələrə, cəsarətli ixtiralara və sadiq dostların köməyinə müraciət etməli olacaq. Heç bir şeydə dayanmayacaq, səmada çırpınmaq və nəhayət, dünyanı yuxarıdan görmək arzusundan əl çəkməyəcək.
Tədbirin təşkilində Bakıxanov Mall Ticarət Mərkəzində yerləşən “Happy Foodss” restoranı, foto və video “Light in Black” kreativ şirkəti dəstək göstəriblər.
“CinemaPlus” hər zaman sizə xoş sürprizlər etməyə və kino dünyasında olan ən son premyeralarla sevindirməyə hazırdır.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_cb311c36ae512d9f20d5b9224_o.jpg
В новом кинотеатре премиум класса «CinemaPlus», расположенном в ТЦ «Bakıxanov Mall» прошёл праздник для детей.
После того, как маленькие гости и их родители поужинали в ресторане «Happy Foods», аниматоры Наиль Назаров и Елена Вагабова начали развлекательную программу для детей.
Вечер закончился показом анимационного фильма «Крылатая история».
Режиссёр - Софи Рой. Роли исполнили Мена Массуд, Татьяна Маслани, Тристан Д. Лалла и другие.
Патрик — совершенно необычный мотылек. Он умен и очень изобретателен. А еще он мечтает отправиться в далекое, самое захватывающее приключение в своей жизни. Но летать он так и не научился, так как с самого детства у него всего одно крыло. Что ж, придется прибегнуть к хитростям, смелым изобретениям, а также помощи верных и веселых друзей. Он ни перед чем не остановится и не оставит свою мечту — порхать в небе и, наконец, увидеть мир с высоты полета.
Поддержку в организации мероприятия оказали: ресторан Торгового Центра «Bakıxanov Mall» - Happy Foodss, фото и видео - креативная компания «Light in Black».