https://innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_a067a20b8943703c3388ee316_o.jpg
Energetika naziri Pərviz Şahbazovun 30 noyabr tarixində Sabirabadda keçirilməsi nəzərdə tutulan vətəndaş qəbulunun vaxtı dəyişdirilib.
Qəbul dekabrın 1-də saat 11:00-dan başlayaraq Sabirabad rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Sabirabad şəhəri, H.Əliyev pr. 95a) keçiriləcək. Nazir Sabirabad, Şirvan, Hacıqabul, Saatlı və İmişli rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şirvan filialı (əlaqələndirici şəxs Ceyhun Rzayev, əlaqə telefonu: (050) 225-34-86, elektron poçt ünvanı: office.shirvan@regulator.gov.az) və İmişli filialı (əlaqələndirici şəxs İbrahim Şirinov, əlaqə telefonu: (050) 200-36-11, elektron poçt ünvanı: office.imishli@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

https://innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_a067a20b8943703c3388ee316_o.jpg
The reception of citizens by Energy Minister Parviz Shahbazov, which was planned to be held in Sabirabad on 30 November, was rescheduled.
Reception will start from 11: 00 on 1 December at Heydar Aliyev Center in Sabirabad (address: H.Aliyev Avenue 95A, Sabirabad). The minister will receive citizens from Sabirabad, Shirvan, Hajigabul, Saatli and Imishli districts.
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Jeyhun Rzayev, contact numbers: (050) 225-34-86, e-mail: office.shirvan@regulator.gov.az and Imishli branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ibrahim Shirinov, contact numbers: (050) 200-36-11, e-mail: office.imishli@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az