https://innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_818a67391fa06ae4902fd5847_o.jpg
Yelo Bank gənclərin karyera hazırlığını dəstəkləməyə davam edir. Bir neçə ay öncə seçim turu başlamış “Yelaw Boot Camp” proqramının iştirakçıları artıq bəlli oldu. Proqramın əsas məqsədi bank fəaliyyətinin hüquqi tənzimlənməsi üzrə kadr hazırlığını həyata keçirməkdir.
Proqramın açılış tədbirində bütün iştirakçılar Yelo Bank-ın baş ofisi ilə tanış oldular. Daha sonra Bankın əməkdaşları Yelo dəyərləri, brend kimliyi, məhsul və xidmətləri haqqında ətraflı məlumat verdilər. İştirakçıların bir-birini yaxından tanıması məqsədilə ilk komanda quruculuğu oyunu təşkil edildi. Beş həftəlik proqram boyunca iştirakçılara korporativ hüquq üzrə təkcə nəzəri deyil, həm də praktiki biliklər real iş mühitində aşılanacaq. Proqramı uğurla başa vuracaq iştirakçıları Yelo Bank-da karyera fürsəti gözləyir. Bu təşəbbüs təcrübəsiz, lakin perspektivli istedadların yetişdirilməsinə üstünlük verən və onların peşəkar inkişafını dəstəkləyən Yelo Bank-ın Korporativ Sosial Məsuliyyət strategiyası ilə mükəmməl uyğunlaşır.
Bankın bu və digər karyera fürsətləri barədə ətraflı məlumatı yelo.az saytında, həmçinin Yelo Bank-ın rəsmi sosial media hesablarından əldə edə bilərsiniz.
Online pul krediti ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-11/_innews_818a67391fa06ae4902fd5847_o.jpg
Yelo Bank продолжает поддерживать подготовку молодежи к профессиональной карьере. Несколько месяцев назад начался отборочный тур программы "Yelaw Boot Camp", и теперь стали известны ее участники. Основная цель программы - подготовка кадров в области правового регулирования банковской деятельности.
На открытии программы все участники ознакомились с Головным офисом Yelo Bank. Затем сотрудники банка подробно рассказали о ценностях Yelo, бренд-идентичности, продуктах и услугах. Далее была организована первая игра на командообразование. В течение пяти недель программы участники будут получать не только теоретические, но и практические знания в области корпоративного права в реальной рабочей среде. Успешно завершивших программу участников ждет карьерная возможность в Yelo Bank. Эта инициатива идеально соответствует стратегии Корпоративной Социальной Ответственности Yelo Bank, которая приоритетно поддерживает развитие перспективных, но еще неопытных талантов.
Подробную информацию о карьерных возможностях в банке и других проектах вы можете найти на сайте yelo.az, а также на официальных страницах Yelo Bank в социальных сетях.
Вы хотите получить кредит онлайн? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az