https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_03bef87c8d3440ee60500345e_o.jpg
Keyfiyyətli və təhlükəsiz xidməti ilə 6 000 000-a yaxın müştərinin seçimi olan ölkənin birinci bankı Kapital Bank depozit məhsulu üzrə şərtləri dəyişib. Yeni qaydalara əsasən maksimal depozit AZN valyutası üzrə 12 aylıqda 9%-ə, USD valyutası üzrə isə 36 aylıqda 3,5%-dək artırılıb.
AZN valyutası ilə depozitlərdə yeni kampaniyaya start verilib. 31 yanvar 2024-cü ilədək aktual olacaq kampaniyanın şərtlərinə əsasən müştərilər 12 aylıq 9% gəlir əldə edirlər. Depozit üçün minimum 500 manat olmaqla istənilən qədər məbləği banka əmanət etmək mümkündür. Kapital depoziti ilə yüksək faiz əldə etməklə yanaşı əmanət məbləğini minimum 100 manat məbləğində artırmaq olar. Faizlər aylıq və ya müddətin sonunda təqdim edilir. Sığortalanan məbləğin həcmi isə 100 000 manatdır.
Müştərilər üçün daha sərfəli olan yeni qaydaya əsasən USD valyutası üzrə əmanətin müddəti 12 aydan 36 ayadək müəyyən edilib. Depozit üçün minimum $500 olmaqla istənilən qədər məbləği banka əmanət etmək mümkündür. Kapital əmanəti ilə yüksək faiz əldə etməklə yanaşı əmanət məbləğini minimum $100 məbləğində artırmaq olar. Faizlər aylıq və ya müddətin sonunda təqdim edilir. Sığortalanan məbləğin həcmi isə 100 000 manat ekvivalentindədir.
Bundan başqa tezliklə Birbank mobil tətbiqində yeni başdan-başa “Rəqəmsal depozit” məhsulu istifadəyə veriləcək. Bu məhsulun əsas üstünlüyü müştərilərin kampaniya çərçivəsində 12 aylıq 9% gəlir əldə etmələri ilə yanaşı proseslərin tamamilə onlayn olmasıdır.
Nağd pulunu sərfəli və güvənilir sərmayəyə çevirmək istəyən müştərilər onlara yaradılan imkanlardan istifadə etmək üçün ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərlər. Depozit kalkulyatoru ilə faiz miqdarını asanlıqla hesablamaq mümkünür: https://kbl.az/kdpr
140 ildən çox tarixə malik olan Kapital Bank depozitlərin sərfəli və etibarlı ünvanıdır. Müştərilər ürək rahatlığı ilə əmanətlərini banka etibar edə və vəsaitlərinin dövlət səviyyəsində müəyyən edilən bütün təhlükəsizlik standartlarına uyğun şəkildə qorunduğundan əmin ola bilərlər. Şəffaf maliyyə göstəriciləri, ekosistemdəki davamlı yeri və nüfuzu, qabaqcıl dünya trendlərinə əsaslanan strateji hədəfləri və müştərilərlə qurulan səmimi bağ Kapital Bankı milyonlarla müştərinin güvəndiyi etibarlı tərəfdaşa çevirib.

https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_03bef87c8d3440ee60500345e_o.jpg
Kapital Bank, первый банк в стране, выбраный 6 миллионами клиентами за качественное и безопасное обслуживание, изменил условия по депозиту. Согласно новым условиям, максимальный депозит в валюте AZN был увеличен до 9% за 12 месяцев, и до 3,5% за 36 месяцев в долларах США.
Согласно условиям стартовавшей кампании, которая продлится до 31 января 2024 года, клиенты получают доход в размере до 9% за 12 месяцев. Для депозита можно внести в банк любую сумму от 500 манатов. С депозитом “Kapital” клиенты смогут получить высокие проценты, а также увеличить сумму депозита минимум на 100 манатов. Проценты начисляются ежемесячно или в конце срока. Размер страховой суммы составляет 100 000 манатов.
В соответствии с новыми, более выгодными правилами для клиентов, процентная ставка по депозитам в долларах США увеличена до 3,5%. Срок депозита определен на период от 12 до 36 месяцев. Возможно внести любую сумму на депозит при условии минимального взноса в размере 500 долларов США. Помимо получения высоких процентов по депозиту, можно увеличить сумму минимального взноса до 100 долларов. Проценты начисляются ежемесячно или по истечении срока депозита. Страховая сумма эквивалентна 100 000 AZN.
Кроме того, в скором времени в мобильном приложении Birbank будет представлен новый продукт “Цифровой депозит”. Основное преимущество этого продукта заключается в том, что клиенты не только смогут в рамках кампании получить доход в размере 9% сроком на 12 месяцев, но также получат возможность разместить депозит онлайн, не посещая филиал банка.
Клиенты, желающие преобразовать свои наличные в выгодное и надежное инвестирование, могут обратиться в ближайшее отделение Kapital Bank, чтобы воспользоваться созданными для них возможностями. С помощью калькулятора депозитов легко рассчитать сумму процентов: https://kbl.az/kdpr
Kapital Bank, прежоставляющий услуги населению уже более 140 лет, является выгодным и надежным банком для депозитов. Клиенты могут спокойно доверить свои накопления банку, будучи уверенными в том, что их средства защищены в соответствии со всеми установленными государственными стандартами безопасности. Прозрачные финансовые показатели, постоянное место в экосистеме, стратегические цели, основанные на передовых мировых тенденциях и искренние отношения с клиентами превратили Kapital Bank в надежного партнера, на которого полагаются миллионы клиентов.