https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_03bef87c8d3440ee60500345e_o.jpg
Keyfiyyətli və təhlükəsiz xidməti ilə 6 000 000-a yaxın müştərinin seçimi olan ölkənin birinci bankı Kapital Bank depozit məhsulu üzrə şərtləri dəyişib. Yeni qaydalara əsasən maksimal depozit AZN valyutası üzrə 12 aylıqda 9%-ə, USD valyutası üzrə isə 36 aylıqda 3,5%-dək artırılıb.
AZN valyutası ilə depozitlərdə yeni kampaniyaya start verilib. 31 yanvar 2024-cü ilədək aktual olacaq kampaniyanın şərtlərinə əsasən müştərilər 12 aylıq 9% gəlir əldə edirlər. Depozit üçün minimum 500 manat olmaqla istənilən qədər məbləği banka əmanət etmək mümkündür. Kapital depoziti ilə yüksək faiz əldə etməklə yanaşı əmanət məbləğini minimum 100 manat məbləğində artırmaq olar. Faizlər aylıq və ya müddətin sonunda təqdim edilir. Sığortalanan məbləğin həcmi isə 100 000 manatdır.
Müştərilər üçün daha sərfəli olan yeni qaydaya əsasən USD valyutası üzrə əmanətin müddəti 12 aydan 36 ayadək müəyyən edilib. Depozit üçün minimum $500 olmaqla istənilən qədər məbləği banka əmanət etmək mümkündür. Kapital əmanəti ilə yüksək faiz əldə etməklə yanaşı əmanət məbləğini minimum $100 məbləğində artırmaq olar. Faizlər aylıq və ya müddətin sonunda təqdim edilir. Sığortalanan məbləğin həcmi isə 100 000 manat ekvivalentindədir.
Bundan başqa tezliklə Birbank mobil tətbiqində yeni başdan-başa “Rəqəmsal depozit” məhsulu istifadəyə veriləcək. Bu məhsulun əsas üstünlüyü müştərilərin kampaniya çərçivəsində 12 aylıq 9% gəlir əldə etmələri ilə yanaşı proseslərin tamamilə onlayn olmasıdır.
Nağd pulunu sərfəli və güvənilir sərmayəyə çevirmək istəyən müştərilər onlara yaradılan imkanlardan istifadə etmək üçün ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərlər. Depozit kalkulyatoru ilə faiz miqdarını asanlıqla hesablamaq mümkünür: https://kbl.az/kdpr
140 ildən çox tarixə malik olan Kapital Bank depozitlərin sərfəli və etibarlı ünvanıdır. Müştərilər ürək rahatlığı ilə əmanətlərini banka etibar edə və vəsaitlərinin dövlət səviyyəsində müəyyən edilən bütün təhlükəsizlik standartlarına uyğun şəkildə qorunduğundan əmin ola bilərlər. Şəffaf maliyyə göstəriciləri, ekosistemdəki davamlı yeri və nüfuzu, qabaqcıl dünya trendlərinə əsaslanan strateji hədəfləri və müştərilərlə qurulan səmimi bağ Kapital Bankı milyonlarla müştərinin güvəndiyi etibarlı tərəfdaşa çevirib.

https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_03bef87c8d3440ee60500345e_o.jpg
Kapital Bank, the country’s leading bank, preferred by nearly 6 million customers for its quality and secure services, has changed the terms of its deposit product. As per the new conditions, the maximum deposit in AZN currency has been increased to 9% for 12 months, and to 3.5% for 36 months in USD currency.
The new campaign has been launched for deposits in AZN currency. As per the terms of the campaign, which will be valid until January 31, 2024, customers get 9% income for 12 months. It is possible to deposit any amount to the bank, with a minimum of 500 AZN. Along with getting high interest rate, “Kapital” deposit enables you to deposit an amount by at least 100 AZN. Interest is paid monthly or at the end of the term. The insured amount is 100,000 AZN.
According to the new, more profitable rule for customers, the deposit interest rate in US dollars has been increased to 3.5%. The deposit term is determined between 12 and 36 months. You can deposit any amount at the bank, with a minimum of 500 USD. Alongside earning high interest through capital investment, you can increase the deposited amount by as little as 100 USD. Interest is paid monthly or at the end of the term. The insured amount is equivalent to 100,000 AZN.
Moreover, the new “Digital Deposit” product will soon be launched in Birbank mobile app. The main advantage of this product is that the process is completely online, customers will be able to get 9% income for 12 months within the campaign without visiting a bank branch.
Customers aiming to convert their cash into a profitable and reliable investment can approach the nearest Kapital Bank branch to benefit from the offered opportunity. It’s possible to easily calculate the interest amount using the deposit calculator: https://kbl.az/kdpr
With a history spanning over 140 years, Kapital Bank is the profitable and reliable destination for deposits. Customers can confidently entrust their savings to the bank, ensuring that their funds are safeguarded in compliance with all state-level security standards. Its transparent financial indicators, sustainable position in the ecosystem, adherence to advanced global trends in strategic goals, and its close relationship with customers have made Kapital Bank a trusted partner for millions.