https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_6d8b2a78b7e6ca3831c407c50_o.jpg
Xəbər verdiyimiz kimi ölkənin birinci bankı Kapital Bank Yeni ilə özəl nağd kredit kampaniyasına start verib. 2023-cü ilin 30 dekabr tarixinədək davam edəcək kampaniya çərçivəsində nağd kredit əldə edən hər 100-cü müştəriyə kredit ödənişi üçün 100₼ məbləğ hədiyyə ediləcək.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün həm onlayn müraciət edə, həm də sizə ən yaxın filiala yaxınlaşa bilərsiniz. Üstəlik onlayn əldə edilən kreditlərə 2%-dək endirim imkanı təqdim olunacaq. Qeyd edək ki, kampaniyadan yalnız bir dəfə yararlanmaq mümkündür.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_6d8b2a78b7e6ca3831c407c50_o.jpg
Как мы сообщали ранее, ведущий банк страны, Kapital Bank, запустил специальную новогоднюю кампанию по выдаче наличных кредитов. В рамках кампании, продолжающейся до 30 декабря 2023 года, каждому 100-му клиенту, получившему наличный кредит, будет подарено 100 манатов для оплаты кредита.
Чтобы воспользоваться компанией, вы можете подать заявку как в онлайн-формате, так и обратиться в ближайший филиал банка. Кроме того, будет предоставлена скидка в размере 2% по кредитам, полученным онлайн. Следует отметить, что кампанией можно будет воспользоваться только один раз.