https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_6d8b2a78b7e6ca3831c407c50_o.jpg
Xəbər verdiyimiz kimi ölkənin birinci bankı Kapital Bank Yeni ilə özəl nağd kredit kampaniyasına start verib. 2023-cü ilin 30 dekabr tarixinədək davam edəcək kampaniya çərçivəsində nağd kredit əldə edən hər 100-cü müştəriyə kredit ödənişi üçün 100₼ məbləğ hədiyyə ediləcək.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün həm onlayn müraciət edə, həm də sizə ən yaxın filiala yaxınlaşa bilərsiniz. Üstəlik onlayn əldə edilən kreditlərə 2%-dək endirim imkanı təqdim olunacaq. Qeyd edək ki, kampaniyadan yalnız bir dəfə yararlanmaq mümkündür.

https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_6d8b2a78b7e6ca3831c407c50_o.jpg
As previously announced, Azerbaijan’s first digital bank, Kapital Bank, has launched its private cash loan campaign for the New Year. Within the campaign running until December 30th, 2023, every 100th customer given a cash loan will get a gift in the amount of 100 AZN for a loan payment.
To benefit from this campaign, you can apply both online or visit the nearest bank branch. Apart from that, you can get a discount of 2% upon applying for the loan online. It should be noted that the campaign can be used only once.