https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_0b80832c2933763e316346225_o.jpg
VTB (Azərbaycan) Xırdalan şəhərində yeni formatlı məlumat stendi istifadəyə verdi. İndi fiziki şəxslər bankın məhsul və xidmətləri üzrə bankın mütəxəssislərindən ala biləcəklər.
Məkanın ərazisində 24 saat fəaliyyət göstərən bankomat da quraşdırılıb.
Bankın məlumat stendi Bizim Market (Qalubiyyə küçəsi 3/14) supermarketinin ərazisində yerləşir.
«Bu il biz məhsullarımızın əlçatanlığının artırılmasına böyük diqqət yetirdik və banka getmədən kredit almaq və sənədləri imzalamaq imkanını bazara təqdim etdik. Biz Bakıdan kənarda da fəaliyyət şəbəkəmizi genişləndirmişik. Xırdalandakı məlumat stendimiz müştərilərə bankımızın məhsul və xidmətləri barədə qərar qəbul etmələrinə kömək edəcək.
Bundan əlavə, 2024-cü ildə şəbəkəmizi regional səviyyədə genişləndirməyi və Gəncə şəhərində yeni filialımızı açmağı planlaşdırırıq», - deyə VTB Bankın pərakəndə biznesin inkişafı departamentinin direktoru, idarə heyətinin üzvü Yevgeni Borodin şərh etdi.
Bu gün ölkəmizdə VTB-nin 5 filialı və 30-dan çox bankomatı fəaliyyət göstərir. Bankın məhsul və kampaniyaları haqqında ətraflı məlumatı www.vtb.az veb saytında və ya 986 qısa nömrəsinə zəng etməklə əldə edə bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_0b80832c2933763e316346225_o.jpg
ВТБ (Азербайджан) открыл в Хырдалане подразделение нового формата. Теперь физические лица смогут получить в нем консультации специалистов по продуктам и услугам банка. На территории пространства также установлен банкомат с круглосуточным доступом.
Инфостенд ВТБ находится на территории крупнейшего супермаркета Bizim Market на улице Галубийе 3/14.
«В этом году мы уделили большое внимание повышению доступности наших продуктов и представили рынку возможность оформления кредита и подписания документов без визита в банк. Мы также расширили свое физическое присутствие за пределами Баку.
Информационный стенд в Хырдалане поможет клиентам определиться с выбором необходимых продуктов и услуг нашего банка. Кроме того, в 2024 году мы планируем расширить свою сеть на региональном уровне и открыть полноценный офис обслуживания в городе Гянджа», - прокомментировал член правления, директор департамента развития розничного бизнеса ВТБ (Азербайджан) Евгений Бородин.
Сегодня в республике работает 5 отделений и более 30 банкоматов ВТБ (Азербайджан). Информацию о продуктах банка, акциях и кампаниях можно узнать на сайте www.vtb.az/ru или по номеру контактного центра 986.