https://innews.az/uploads/news/2024-01/_innews_945ae3c435e8515b7938cfb00_o.jpg
Yanvarın 26-da energetika naziri Pərviz Şahbazov Astara rayon Heydər Əliyev Mərkəzində vətəndaşları qəbul edib.
Qəbulda vətəndaşların elektrik enerjisi şəbəkəsinə qoşulma, elektrik enerjisi verilişinin keyfiyyəti, qaz təchizatı, qaz xəttlərinin yenilənməsi, borc və cərimə, işlə təminat və digər məzmunlu müraciətləri dinlənilib, qaldırılan məsələlərin qanunvericiliyin tələblərinə uyğun həll edilməsi üçün müvafiq tapşırıqlar verilib.
Nazirliyin aidiyyəti struktur bölmə rəhbərlərinin iştirakı ilə keçirilmiş qəbulda Astara, Lənkəran və Lerik rayonlarından olan 26 vətəndaş iştirak edib.

The Minister of Energy received citizens in Astara
The Minister of Energy received citizens in Astara The Minister of Energy received citizens in Astara
Energy Minister Parviz Shahbazov received citizens at Heydar Aliyev Center in Astara on 26 January.
At the reception, appeals of citizens on connection to the power grid, gas supply, renewal of gas lines, debt and fines, and other content were heard, necessary instructions were given to resolve the issues raised in accordance with the legislative requirements.
26 citizens from Astara, Lankaran and Lerik districts took part in the reception held with the participation of the heads of the relevant structural units of the Ministry.