https://innews.az/uploads/news/2024-02/_innews_ad8e9100977b57914882c4376_o.jpg
“Gənclik Mall” TM-də yerləşən “CineMastercard” premium kinoteatrında aktyor-rejissor Hikmət Rəhimovun dram janrında çəkdiyi “Apatiya” filminin təqdimatı baş tutdu. İmza gününə gələn qonaqlar filmi yaradıcı heyyətlə birlikdə izlədilər.
Filmdən sonra rejissor və komandası öz çıxışında tamaşaçılara təşəkkür etdi. Hikmət Rəhimov “Apatiya”nın məqsədindən, onun verdiyi mesajdan danışdı.
İmza günü maraqlı anlarla yadda qaldı. Gələn qonaqların arasında yazıçılar, telejurnalistlər, sayt rəhbərləri, mədəniyyət işçiləri və başqa sahələrin nümayəndələri də iştirak edirdi.
Filmi izləyənlər yaradıcı heyyətlə şəkil çəkdirib imza aldılar.
Qeyd etmək istərdik ki, “Apatiya” filmi bütün “CineMastercard” kinoteatrlar şəbəkəsində nümayiş olunur.

The autograph session of the film "Apatiya" took place at the cinema hall "CineMastercard" - VIDEO
The autograph session of the film "Apatiya" took place at the cinema hall "CineMastercard" - VIDEO The autograph session of the film "Apatiya" took place at the cinema hall "CineMastercard" - VIDEO
In the premium cinema "CineMastercard", located in the shopping centre "Genjlik Mall", the presentation of the dramatic film "Apatiya" by actor-director Hikmet Rahimov took place. The guests who came to the autograph session watched the film together with the creative team.
After watching the film, the director and his team thanked the audience. Hikmet Rahimov told the meaning of the drama "Apatiya" and what exactly they wanted to convey to the audience.
Among the guests at the autograph session were writers, TV journalists, website editors, cultural figures and representatives of other spheres.