https://innews.az/uploads/news/2024-03/_innews_c8f9763557a5f0a19cccb7ef2_o.jpg
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank nağd kredit almaq istəyən müştərilər üçün sərfəli fürsətlər yaradır. Belə ki, bankdan ilk dəfə gündəlik təlabat krediti əldə edənlər hər 2000 AZN üçün 51 manatdan başlayaraq aylıq ödəniş edəcəklər. İllik 10.9 %-dan başlayan şərtlərlə maksimum 50 000 manatadək təqdim edilən kredit 59 ayadək müddətə verilir.
Kampaniyadan rəsmi gəliri olan hər kəs faydalana bilər. Bunun üçün həm onlayn müraciət edə, həm də sizə ən yaxın filiala yaxınlaşa bilərsiniz. Onlayn götürülən kreditlərdə nağdlaşdırma komissiyası tətbiq edilmir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-03/_innews_c8f9763557a5f0a19cccb7ef2_o.jpg
Kapital Bank, ведущий банк страны, предлагает выгодные условия для клиентов, нуждающихся в наличных кредитах. Клиенты, обращающиеся в банк впервые, смогут оплачивать ежемесячные платежи, начиная с 51 маната за каждые 2000 манат. Предоставляемые кредиты на сумму до 50 000 манат предлагаются по ставке от 10,9% годовых на период до 59 месяцев.
Данное предложение доступно для всех физических лиц с официальным доходом. Вы можете подать заявку онлайн или посетить ближайший филиал. При онлайн-заявках комиссии за снятие наличных не взимаются.