https://innews.az/uploads/news/2024-03/_innews_47ea92d0d134557d53c8d76dc_o.jpg
8 Mart - Beynəlxalq Qadınlar Günü Yelo Bank-da özünəməxsus şəkildə qeyd edilib. Bank artıq ənənə halını almış növbəti möhtəşəm musiqili axşama ev sahibliyi edib. Bankın Baş ofis binasının tədbir zalında tanınmış pianist İsfar Sarabski ilə ölkəmizi Avroviziya-2008 müsabiqəsində təmsil etmiş Elnur Hüseynovun “Ejazzkar” adlı konserti keçirilib. Onlar birlikdə unudulmaz ab-hava yaradaraq təkrarolunmaz performansları ilə qonaqları valeh ediblər. Konsertdə İsfarın solo ifası və onun müşahidəsi ilə Elnurun yerli və dünya musiqilərinə verdiyi yeni nəfəs gurultulu alqışlarla qarşılanıb. Qeyd edək ki, tədbir Yelo Bank və Cult Baku Club platformasının birgə təşkilatçılığı ilə keçirilib.
Yelo Bank korporativ mədəniyyətə hər zaman innovativ yanaşır. Baş ofisin 400 nəfərlik tədbir zalında bundan öncə də mötəbər tədbirlər təşkil edilib. Burada xalq artisti Fidan Hacıyeva və onun qadınlardan ibarət ilk kamera orkestri 'Mezzo", əməkdar artist Şahin Növrəsli və onun triosu, Azərbaycan Dövlət Akademik Filarmoniyasının kamera orkestri musiqili proqramla çıxış ediblər. Bu cür tədbirlərin keçirilməsi yerli və beynəlxalq mədəni irsin təbliğinə dəstək verir. Bank gələcəkdə də incəsənət tədbirlərinin keçirilməsinə sadiq qalacaq.
Yelo Bank-dan onlayn kredit əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-03/_innews_47ea92d0d134557d53c8d76dc_o.jpg
В честь Международного женского дня Yelo Bank организовал уникальное мероприятие. В актовом зале головного офиса банка прошел традиционный музыкальный вечер "Ejazzkar". Эльнур Гусейнов, представлявший Азербайджан на конкурсе «Евровидение» в 2008, и известный пианист Исфар Сарабский создали незабываемую атмосферу своими выдающимися выступлениями, тем самым вызвав незабываемый восторг среди гостей. Сольное выступление Исфара и новые интерпретации Эльнура, вдохновленные национальной и мировой музыкой, были тепло встречены аудиторией. Отметим, что концерт был организован при содействии Yelo Bank и платформы Cult Baku Club.
Yelo Bank последовательно и успешно внедряет инновации в корпоративную культуру. Напомним, что в актовом зале головного офиса, который рассчитан на 400 мест, были проведены различные культурные мероприятия. Среди выступавших - народная артистка Фидан Гаджиева и первый женский камерный оркестр Mezzo, заслуженная артистка Шахин Новрасли с трио, а также камерный оркестр Азербайджанской государственной академической филармонии. Организация подобных событий способствует продвижению как национального, так и международного культурного наследия. В будущем банк планирует устраивать еще больше культурных мероприятий.