https://innews.az/uploads/news/2024-03/_innews_c3e7069da7fb48edba33e536f_o.jpg
Ölkəmizin kiçik və orta sahibkarlığının inkişafı üçün Yelo Bank parlaq maliyyə təklifləri verir. Bank sahibkarlığın inkişafı üçün həm daxili, həm də xarici vəsaiti hesabına kredit ayırır. Xarici vəsait olaraq Bankın əməkdaşlıq etdiyi müvafiq qurumlardan biri Sahibkarlığın İnkişafı Fondudur (SİF). Fondun vəsaiti hesabına Yelo Bank-ın təklif etdiyi biznes kreditinin illik faizi cəmi - 5%, maksimal kredit məbləği isə - 10 milyon AZN-dir. Kreditin müddət aralığı 120 ayadəkdir. Əlavə olaraq, kredit götürmüş sahibkarlar 12 ayadək güzəşt müddətindən də faydalana bilər.
Qeyd edək ki, Yelo Bank üçün sahibkarlığın, xüsusilə real sektorun inkişafına dəstək prioritetdir. Bank cari ilin əvvəlindən böyük əksəriyyəti regionlar, xüsusilə də kənd təsərrüfatı olmaqla, real sektorun maliyyələşdirilməsinə dəstək göstərib. Nəticədə 2024-cü ilin yanvar və fevral ayları ərzində müvəkkil təşkilat kimi Yelo Bank SİF hesabına ən çox sayda güzəştli kredit vermiş banklar arasında 2-ci sıradadır. Əgər siz də biznesinizi Yelo Bank-ın güzəştli krediti ilə inkişaf etdirmək istəyirsinizsə, vaxt itirmədən onlayn sifariş edin. Ətraflı məlumat və onlayn sifariş üçün: https://bit.ly/3vE1lFt
SİF krediti barədə əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Яркая поддержка вашего бизнеса всего под 5% годовых
Яркая поддержка вашего бизнеса всего под 5% годовых Яркая поддержка вашего бизнеса всего под 5% годовых
Yelo Bank предлагает выгодные финансовые условия для развития малого и среднего бизнеса. Банк предоставляет кредиты предпринимателям с использованием как внутренних, так и внешних ресурсов. Среди внешних партнёров банка – Фонд развития предпринимательства (ФРП), с которым Yelo Bank активно и плодотворно сотрудничает. Бизнес-кредиты, выдаваемые за счёт средств ФРП, имеют годовую процентную ставку всего в 5%, при этом максимальная сумма кредита может достигать 10 млн манатов с возможностью погашения в течение до 120 месяцев. Предусмотрен также льготный период до 12 месяцев для предпринимателей.
Развитие предпринимательства, особенно в реальном секторе экономики нашей страны, является ключевым направлением работы Yelo Bank. В этом году банк активно поддерживает финансирование проектов в реальном секторе, с особым вниманием к регионам и аграрному сектору. Благодаря этому Yelo Bank занимает второе место среди банков по объёму выданных льготных кредитов в рамках ПИФ на начало 2024 года. Если вы заинтересованы в развитии своего бизнеса с помощью льготного кредитования от Yelo Bank, не упускайте возможность оформить заявку онлайн. Для получения дополнительной информации и подачи заявки онлайн, пожалуйста, перейдите по ссылке: https://bit.ly/3vE1lFt
Вас интересуют кредит ФРП? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az