https://innews.az/uploads/news/2024-04/_innews_321a17a11253965352ffd1b35_o.jpg
“AzerGold” Qapalı Səhmdar Cəmiyyəti (QSC) tərəfindən müqəddəs Ramazan bayramı münasibətilə Daşkəsən rayonunda növbəti sosial yardım aksiyası keçirilib.
Aksiya çərçivəsində QSC-nin əməkdaşları rayonun Quşçu kəndi və eyniadlı qəsəbəsində yaşayan aztəminatlı ailələri ziyarət ediblər. Vətəndaşlara Səhmdar Cəmiyyətin adından bayram təbrikləri çatdırılıb, müxtəlif ərzaq məhsullarından ibarət sovqatlar təqdim edilib.
Qeyd edək ki, “AzerGold” QSC-nin Sosial Təsir və Məsuliyyət üzrə siyasəti çərçivəsində mütəmadi icra edilən bu tip aksiyalar sosial-iqtisadi yönümlü dövlət proqramlarına dəstək xarakteri daşıyır. Cəmiyyət hasilat və istehsalat fəaliyyəti göstərdiyi bölgədə yaşayan vətəndaşların hərtərəfli qayğı ilə əhatələnməsi, rifah halının yaxşılaşdırılması istiqamətində davamlı olaraq sosial layihələr icra edir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-04/_innews_321a17a11253965352ffd1b35_o.jpg
В преддверии священного праздника Рамазан Закрытое Акционерное Общество (ЗАО) «AzerGold» провело в Дашкесанском районе очередную социальную акцию.
В рамках нее сотрудники ЗАО посетили малоимущие семьи, проживающие в селе Гушчу и одноименном поселке. Они поздравили граждан с праздником Рамазан и роздали гостинцы, состоящие из различных продуктов питания.
Отметим, что подобные акции, регулярно проводимые в рамках политики ЗАО «AzerGold» по социальному воздействию и ответственности, носят характер поддержки государственных программ социально-экономической направленности. С целью окружения граждан всесторонней заботой Акционерное Общество постоянно реализует различные проекты, направленные на укрепление социального благополучия лиц, проживающих в регионе, где ЗАО ведет добывающую и производственную деятельность.