https://innews.az/uploads/news/2024-04/_innews_cae0d7a240f26199530cff5c2_o.jpg
“Nar”ın da tərəfdaşı olduğu Azərbaycan Voleybol Federasiyasının təşkil etdiyi voleybol üzrə Azərbaycan çempionatı başa çatıb. 2023-2024-cü illər mövsümündə ölkə çempionatının qadınlar və kişilər arasında qalibi “AZERRAIL” klubu olub. “Nar” “AZERRAIL” klubunun hər iki üzvünü təbrik edir, voleybolçularımıza uğurlarının davamlı olmasını arzu edir.
Qeyd edək ki, korporativ sosial məsuliyyət strategiyasına uyğun olaraq “Nar” ölkədə sağlam həyat tərzini təbliğ edərək gənclər arasında voleybol daxil olmaqla, müxtəlif idman növlərinə marağın artmasını dəstəkləyir. Operatorun gerçəkləşdirdiyi KSM layihələri haqqında məlumatı buradan əldə edə bilərsiniz.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-04/_innews_cae0d7a240f26199530cff5c2_o.jpg
Завершился чемпионат Азербайджана по волейболу, организованный Федерацией волейбола Азербайджана, партнером которой является Nar. В сезоне 2023-2024 победителем чемпионата страны среди женщин и мужчин стал клуб «AZERRAIL». Nar поздравляет обоих членов клуба «AZERRAIL» и желает нашим волейболистам дальнейших успехов.
В соответствии со стратегией корпоративной социальной ответственности Nar пропагандирует здоровый образ жизни в стране и поддерживает рост интереса среди молодежи к различным видам спорта, в том числе к волейболу. Информацию о проектах КСО, реализуемых мобильным оператором, можно получить здесь.