https://innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_093e951ba54504b0fb550d8de_o.jpg
Sizin yerli Avropa bankınız – “Accessbank” xidmətlərin davamlı olaraq təkmilləşdirilməsi və maliyyə bazarındakı tendensiyalara uyğunlaşmaq məqsədilə dollar əmanətlər üzrə sərfəli kampaniyaya start verir.
Kampaniya çərçivəsində müştərilərə vəsaitlərinin daha əlverişli şəraitdə saxlanılması və əlavə qazanc əldə etmək şəraiti yaratmaq məqsədilə, dollar əmanətləri üzrə faiz dərəcələri 3,5 faizdən 4,5 faizə. Manat əmanətləri üzrə faiz dərəcələri isə 11 faiz təşkil edir.
Kampaniyanın şərtləri haqqında daha ətraflı: https://www.accessbank.az/az/private/deposits/
Kampaniya iyunun 1-dək keçərlidir.
Əmanətlər üzrə faiz dərəcələrinin artırılması qərarı “AccessBank”ın müştərilərə maliyyə rifahının davamlı təmin edilməsi, eləcə də şəxsi vəsaitlərinin keyfiyyətli idarəediməsi üçün əlverişli şəraitin yaradılması məqsədlərini əks etdirir. Əminik ki, yeni faiz dərəcələri müştərilərimizə öz maliyyə məqsədlərinə daha tez nail olmağa kömək edəcək.
“AccessBank” Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 19-u bölgələrdə olmaqla, 33 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar .
“AccessBank” QSC Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Bankı tərəfindən 25 oktyabr 2002-ci il tarixli 245 saylı lisenziya əsasında fəaliyyət göstərir. Bankın Baş ofisi Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Tbilisi prospekti 3 ünvanında yerləşir.

https://innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_093e951ba54504b0fb550d8de_o.jpg
Ваш местный европейский банк – Accessbank, в рамках стратегии постоянного совершенствования услуг и реагирования на изменения на финансовом рынке, запустил выгодную кампанию по депозитам.
В рамках кампании, с целью обеспечения клиентов более выгодными условиями сохранения своих средств, процентные ставки по долларовым депозитам повышены с 3,5 до 4,5 процента. Ставка по манатным депозитам составляет 11 процентов.
Более подробно об условиях кампании: https://www.accessbank.az/az/private/deposits/
Кампания действует до 1 июня 2024 года.
Решение о повышении процентных ставок по долларовым депозитам отражает постоянную заботу AccessBank о финансовом благополучии своих клиентов и стремление предоставить им лучшие условия для управления своими финансами. Мы уверены, что новые процентные ставки помогут нашим клиентам достичь своих финансовых целей еще быстрее.
AccessBank, являясь лидером в сфере микрофинансирования в Азербайджане, предоставляет свои услуги малым и средним предприятиям с 2002 года. Среди акционеров банка – Азиатский банк развития, Европейский инвестиционный банк, Международная финансовая корпорация и другие международные финансовые организации и инвестиционные фонды. В настоящее время банк располагает 34 филиалами, 14 из которых находятся в Баку, а 20 – в регионах, и продолжает предоставлять доступные финансовые решения для микро-, малого и среднего бизнеса.
*ЗАО AccessBank предоставляет услуги в соответствии с лицензией No245 от 25 октября 2002 года, выданной Центральным банком Азербайджанской Республики. Головной офис банка расположен по адресу: город Баку, Ясамальский район, Тбилисский проспект, 3.