https://innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_808cbe0af273f66986f4a0dd8_o.jpg
Sahibkarların ehtiyaclarına uyğun həllər təqdim edən Yelo Bank-dan daha bir innovativ xidmət: Mobil POS. Bu yenilik sayəsində fiziki və hüquqi şəxslər ənənəvi POS terminal olmadan bank kartları, smartfon və ya ağıllı saatlardan ödəniş qəbul edə biləcəklər.
Mobil POS xidməti nədir? Mobil POS ənənəvi POS terminallara müasir alternativdir. O, NFC dəstəkli android smartfon və ya planşeti tam funksional POS terminala çevirir, bizneslərə ödənişləri rahat və səmərəli şəkildə qəbul etməyə imkan verir.
Mobil POS ənənəvi analoqlarından bir çox üstünlükləri ilə fərqlənir. İlk növbədə portativ və rahat olmaqla, istənilən vaxt, istənilən yerdə əməliyyatlar aparmağa fürsət yaradır. Müştərilərə bank kartından tutmuş, ağıllı saata kimi istənilən təmassız vasitə ilə ödəniş imkanı verir, bu da artan müştəri məmnuniyyəti deməkdir. Sahibkarların isə daha bahalı POS terminala ehtiyacı qalmır. Bunun üçün sadəcə Google Play-dən “Yelo Mobile Pos” və “tapXphone” mobil tətbiqlərini Android cihaza yükləmək lazımdır. Sadə interfeys və sürətləndirilmiş quraşdırma sayəsində satış prosesi daha da rahatlaşır.
Yelo Bank-ın Mobil POS xidməti əsasən kiçik və orta biznes sahibləri, taksi və çatdırılma xidmətləri üçün daha əlverişlidir. Xidmətə qoşulmaq isə tamamilə pulsuzdur. Yelo Bank bu yenilik münasibətilə əlavə kampaniya da elan edir. Belə ki, 31.07.2024 tarixinədək Mobil POS xidmətinə qoşulacaq sahibkarlar növbəti 3 ay ərzində əməliyyatlar üçün heç bir komissiya ödəməyəcəklər. Bununla yanaşı, biznes kart Bank tərəfindən hədiyyə edilir. Eyni zamanda, Mobil POS xidmətinə bağlı olan hesabdan nağdlaşdırmaya görə heç bir komissiya tutulmayacaq. Qeyd edək ki, xidmətə qoşulan sahibkarlar üçün cari hesabın açılması pulsuzdur.
Nağdsız ödənişlərə tələbin hər keçən gün artdığı bu dövrdə Yelo Bank-ın Mobil POS xidməti sahibkarlara satışlarını artırmağa yardımçı olacaq.
Xidmətə qoşulmaq üçün istənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa və ya 981 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz. Daha ətraflı: http://bit.ly/moblpos
Bankdan POS terminal almaq istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_808cbe0af273f66986f4a0dd8_o.jpg
Yelo Bank внедряет инновационный сервис Mobile POS, который адаптирован к потребностям предпринимателей. Благодаря этому нововведению физические и юридические лица смогут принимать платежи с банковских карт, смартфонов или умных часов без использования традиционного POS-терминала.
Что такое мобильный POS-сервис? Мобильные POS-терминалы — это современная альтернатива традиционным POS-терминалам. Они превращают устройства с поддержкой NFC, такие как Android-смартфоны или планшеты, в полнофункциональные POS-терминалы, позволяя предприятиям удобно и эффективно принимать платежи.
Мобильный POS отличается от традиционных аналогов многими преимуществами. Прежде всего, он портативен и удобен, позволяя проводить транзакции в любое время и в любом месте. Оно позволяет клиентам расплачиваться любыми бесконтактными способами — от банковской карты до умных часов, что означает повышение удовлетворенности клиентов. Предпринимателям не требуется приобретать дорогой POS-терминал — достаточно установить приложения «Yelo Mobile Pos» и «tapXphone» с Google Play на свое Android-устройство. Простой интерфейс и быстрая настройка делают процесс продаж проще.
Услуга Mobile POS от Yelo Bank особенно удобна для владельцев малого и среднего бизнеса, а также для служб такси и доставки. Подключение к сервису бесплатное. В честь запуска новой услуги Yelo Bank объявляет кампанию: предприниматели, подключившиеся к услуге «Мобильный POS» до 31.07.2024, будут освобождены от комиссии за транзакции на ближайшие 3 месяца, а также получат бизнес карту в подарок от банка. К тому же, за снятие наличных со счета, подключенного к «Мобильному POS», комиссия не взимается. Открытие текущего счета для присоединившихся к сервису предпринимателей также является бесплатным.
Мобильный POS-сервис от Yelo Bank поможет предпринимателям увеличить свои продажи в период растущего спроса на безналичные расчеты.
Для подключения к услуге обратитесь в любое отделение Yelo Bank или позвоните по номеру 981. Подробности по ссылке: https://bit.ly/moblpos
Вы хотите приобрести POS-терминал в банке? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az