https://innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_697c7967597837b923ab5f71a_o.jpg
Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank taksit kart sahibləri üçün daha bir yenilik təqdim edir. Belə ki, artıq Ninja təklifi yalnız SMS vasitəsilə deyil, həm də Birbank mobil tətbiqi üzərindən də istifadəyə açıqdır.
Bunun üçün tətbiqin “Daha çox” hissəsindəki "Ninja" səhifəsinə daxil olmaq və siyahıda olan istənilən ödənişi aylara bölmək kifayətdir. Həmçinin müştərilər "Tarixçə" bölməsində də Ninja təklifi üçün uyğun əməliyyatlar olduqda bu haqda bildiriş görəcəklər.
Onu da qeyd etmək lazımdır ki, Birbank taksit kartları ilə edilən birdəfəlik ödənişləri (POS-terminal vasitəsilə edilən birdəfəlik və onlayn ödənişlər), nağdlaşdırma və köçürmə əməliyyatlarını Ninja təklifi ilə müəyyən komissiya qarşılığında 2, 3, 6 və ya 12 aylıq hissələrə bölmək mümkündür.
Xidmətdən faydanlamaq istəyən müştərilərə tətbiqin ən son versiyanı yükləmələri tövsiyə olunur. Təklif əməliyyatdan sonrakı ilk 24 saatı əhatə edir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_697c7967597837b923ab5f71a_o.jpg
Birbank, the country’s first digital bank, introduces another new feature for its installment cardholders. The Ninja offer is now accessible not only via SMS but also through the Birbank mobile app.
To use the advantage of this feature, go to the “More” section in the app, enter the “Ninja” page, and select any payment from the list to slice it into installments. Additionally, customers will see notifications in the “History” section when there are eligible transactions for the Ninja offer.
It's worth noting that one-time payments made with Birbank installment cards (both via POS terminals and online payments), cash withdrawals, and transfers can be split into 2, 3, 6, or 12 monthly installments with the Ninja offer for a certain commission fee.
Customers who want to benefit from this service are advised to download the latest version of the app. The offer is valid within the first 24 hours after the transaction.