https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_6ba8aedf26501f537bf4166fa_o.jpg
İlin əvvəlindən aktiv filial şəbəkəsinin genişləndirilməsi və müştərilərə əlçatan maliyyə xidmətlərinin təklif edilməsi siyasətini həyata keçirən AccessBank, bu gün əsaslı təmirdən sonra “20 yanvar” filialını müştərilərin xidmətinə təhvil verdi. Yeni konsepsiya əsasında təmir edilən filial Bakı şəhəri, A.Mustafayev küçəsi 1c ünvanında yerləşir.
Müasir konseptli “20 yanvar” filialında müştərilərə hesablaşma-kassa əməliyyatları, əmanətlərin yerləşdirilməsi, müxtəlif növ kreditlərin təqdim edilməsi, plastik kartların alınması, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və s. bank xidmətləri təklif edilir.
“Məqsədimiz Azərbaycanda müştərilərə maksimum rahat şəraitdə keyfiyyətli və operativ bank xidmətlərinin göstərilməsidir. İlin əvəllindən müxtəlif bölgələrimizdə və paytaxtda müştərilərimizə təqdim etdiyimiz filiallarımızın hər biri müasir bank konsepsiyasına uyğundur, burada müştərilər maliyyə xidmətləri əldə etməklə yanaşı, peşəkar komandamızın üzvləri tərəfindən maliyyə məsləhətləri xidmətindən də istifadə edə bilər”, - AccessBank-ın İdarə Heyətinin Sədri Davit Tsiklauru deyib.

https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_6ba8aedf26501f537bf4166fa_o.jpg
AccessBank, committed to expanding its branch network and increasing the accessibility of financial services for clients, has today opened the newly renovated "20 January" branch today. The branch, redesigned with a modern concept, is located at A. Mustafayev Street, 1c, Baku.
In the updated "20 January" branch, which aligns with the contemporary trends, clients can access a variety of banking services, including cash operations, deposit placements, various types of loans, plastic cards issuance, money transfers, currency exchange, and more.
"Our goal is to deliver high-quality and efficient banking services across Azerbaijan, ensuring the utmost comfort and convenience. Since the beginning of the year, each branch we have inaugurated in various regions and the capital adheres to modern banking concepts. At these branches clients access a wide range of financial services and benefit from expert financial consultations provided by our professional team,"- said Davit Tsiklauri, Chairman of the Board at AccessBank.