https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_6ba8aedf26501f537bf4166fa_o.jpg
İlin əvvəlindən aktiv filial şəbəkəsinin genişləndirilməsi və müştərilərə əlçatan maliyyə xidmətlərinin təklif edilməsi siyasətini həyata keçirən AccessBank, bu gün əsaslı təmirdən sonra “20 yanvar” filialını müştərilərin xidmətinə təhvil verdi. Yeni konsepsiya əsasında təmir edilən filial Bakı şəhəri, A.Mustafayev küçəsi 1c ünvanında yerləşir.
Müasir konseptli “20 yanvar” filialında müştərilərə hesablaşma-kassa əməliyyatları, əmanətlərin yerləşdirilməsi, müxtəlif növ kreditlərin təqdim edilməsi, plastik kartların alınması, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və s. bank xidmətləri təklif edilir.
“Məqsədimiz Azərbaycanda müştərilərə maksimum rahat şəraitdə keyfiyyətli və operativ bank xidmətlərinin göstərilməsidir. İlin əvəllindən müxtəlif bölgələrimizdə və paytaxtda müştərilərimizə təqdim etdiyimiz filiallarımızın hər biri müasir bank konsepsiyasına uyğundur, burada müştərilər maliyyə xidmətləri əldə etməklə yanaşı, peşəkar komandamızın üzvləri tərəfindən maliyyə məsləhətləri xidmətindən də istifadə edə bilər”, - AccessBank-ın İdarə Heyətinin Sədri Davit Tsiklauru deyib.

https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_6ba8aedf26501f537bf4166fa_o.jpg
AccessBank, реализующий с начала года политику расширения филиальной сети и повышения доступности финансовых услуг для клиентов, сегодня после капитального ремонта открыл филиал «20 Января». Филиал, оформленный в новой концепции, расположен по адресу: город Баку, улица А. Мустафаева, 1c.
В обновленном в соответствии с современными тенденциями филиале клиентам предлагается широкий спектр банковских услуг, включая кассовые операции, размещение вкладов, различные виды кредитов, выдачу пластиковых карт, денежные переводы, обмен валют и многое другое.
"Наша цель - предоставить клиентам в Азербайджане качественные и оперативные банковские услуги в максимально комфортных условиях. С начала года каждый из наших филиалов, открытых в различных регионах и в столице, соответствует современным банковским концепциям. Здесь клиенты могут не только получать финансовые услуги, но и воспользоваться финансовыми консультациями от членов нашей профессиональной команды," - сказал председатель правления AccessBank Давит Циклаури.