Yay mövsümü təmir-tikinti işləri üçün ən uyğun zamandır. Çoxdandır ki, evini təmir etmək istəyirsən və ya ərazin var, tikinti işlərinə başlamaq üçün vəsait çatmır? Yelo Bank-ın hazırki kredit şərtlərini o zaman qaçırmamalısan. İyulun 31-dək Bank-da nağd pul krediti illik cəmi 9.5% ilə təklif edilir. Kampaniya çərçivəsində 50 000 AZN-dək nağd pul kreditini zaminsiz və əlavə sığorta xərci olmadan 59 ayadək müddətə əldə edə bilərsən. Üstəlik kredit həm də komissiyasız şərtlərlə də təklif olunur. Maraqlıdırsa, kredit üçün Yelo Bankın istənilən filialına yaxınlaşaraq, yelo.az rəsmi vebsaytından onlayn müraciət edərək, eləcə də 981 Çağrı Mərkəzinə zəng vuraraq müraciət edə bilərsən.
Tələs, çünki bu təklif üçün vaxt məhduddur. Onlayn kredit sifarişi ilə vəsait kart şəklində ünvana kimi pulsuz çatdırılır: https://bit.ly/3VOMYaJ
Nağd pul krediti ilə bağlı əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Летний сезон - лучшее время для ремонтно-строительных работ. Если вы давно мечтали обновить свой дом или начать строительство на земельном участке, но вам не хватает средств, воспользуйтесь текущими условиями кредитования от Yelo Bank. До 31 июля кредит наличными в Банке предлагается под 9.5% годовых. В рамках кампании вы можете получить кредит наличными до 50 000 AZN на срок до 59 месяцев без залога и дополнительных страховых расходов. Кроме того, кредит предлагается и на условиях без комиссии. Если вам интересно, вы можете подать заявку на получение кредита, обратившись в любой филиал Yelo Bank, онлайн на официальном сайте yelo.az, а также позвонив в Call-центр 981.
Спешите, потому что время для этого предложения ограничено. При заказе онлайн-кредита средства доставляются в виде карты по адресу бесплатно: https://bit.ly/3VOMYaJ
У вас есть дополнительные вопросы по кредиту наличными? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az