https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_c4624c4533816d9c9ca338815_o.jpg
Xəbər verdiyimiz kimi ölkənin birinci bankı Kapital Bank digər banklarda kredit öhdəliyi olan müştərilər üçün əlverişli kredit imkanı yaradıb. Sərfəli təklifdən yararlanmaq istəyənlər, kampaniyanın bitməsinə son 15 gün qalıb. Belə ki, avqust ayının 1-nə qədər digər banklarda olan kreditlərini və kredit kartlarını bağlamaq məqsədilə Kapital Bank-a müraciət edən müştərilər kreditlərini nağdlaşdırma komissiyası olmadan əldə edəcəklər.
Yüksək faizlərdən, bir neçə yerə kredit ödəməkdən xilas olmaq indi çox asan və rahatdır. Kapital Bank-dan 10.9%-dən başlayan xüsusi şərtlərlə 50 000 AZN-dək nağd kredit əldə edən müştərilər faiz xərclərini aşağı salmaq və aylıq ödənişlərin həcmini azaltmaq fürsətindən yararlana bilərlər.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün 1 yazıb 8196 nömrəsinə göndərə və ya sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz. Kampaniya 1 avqust 2024-cü il tarixinədək keçərlidir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_c4624c4533816d9c9ca338815_o.jpg
As we previously announced, Kapital Bank, the country's first bank, has created a favorable loan opportunity for customers with loan obligations at other banks. Those who wish to take advantage of this attractive offer have only 15 days left. Customers who apply to Kapital Bank by August 1 to settle their loans and credit cards from other banks will receive their loans without a cash-out commission.
Avoiding high-interest rates and paying off multiple loans is now easier and more convenient. Customers who obtain cash loans up to 50.000 AZN with special terms starting from 10.9% at Kapital Bank can take advantage of lower interest costs and reduce their monthly payments.
To benefit from the campaign, you can send 1 to the number 8196 or visit the nearest Kapital Bank`s branch. The campaign is valid until August 1, 2024.