https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_c4624c4533816d9c9ca338815_o.jpg
Xəbər verdiyimiz kimi ölkənin birinci bankı Kapital Bank digər banklarda kredit öhdəliyi olan müştərilər üçün əlverişli kredit imkanı yaradıb. Sərfəli təklifdən yararlanmaq istəyənlər, kampaniyanın bitməsinə son 15 gün qalıb. Belə ki, avqust ayının 1-nə qədər digər banklarda olan kreditlərini və kredit kartlarını bağlamaq məqsədilə Kapital Bank-a müraciət edən müştərilər kreditlərini nağdlaşdırma komissiyası olmadan əldə edəcəklər.
Yüksək faizlərdən, bir neçə yerə kredit ödəməkdən xilas olmaq indi çox asan və rahatdır. Kapital Bank-dan 10.9%-dən başlayan xüsusi şərtlərlə 50 000 AZN-dək nağd kredit əldə edən müştərilər faiz xərclərini aşağı salmaq və aylıq ödənişlərin həcmini azaltmaq fürsətindən yararlana bilərlər.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün 1 yazıb 8196 nömrəsinə göndərə və ya sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz. Kampaniya 1 avqust 2024-cü il tarixinədək keçərlidir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_c4624c4533816d9c9ca338815_o.jpg
Как уже ранее сообщалось, первый банк страны Kapital Bank создал благоприятную кредитную среду для клиентов, имеющих кредитные обязательства в других банках. Тем, кто хочет воспользоваться выгодным предложением, до окончания кампании осталось 15 дней. До 1 августа клиенты, обратившиеся в Kapital Bank с целью погашения кредитов и закрытия кредитных карт в других банках, получат кредит без комиссии за обналичивание.
Избавиться от высоких процентных ставок и оплаты кредита в нескольких местах теперь стало очень легко и удобно. Клиенты, получившие кредит наличными в размере до 50 000 AZN от Kapital Bank на специальных условиях, начиная с 10,9%, могут снизить процентные расходы и сократить объем ежемесячных платежей.
Чтобы воспользоваться акцией, вам достаточно написать текст «1» и отправить СМС на номер 8196 или посетить ближайшее отделение Kapital Bank. Акция действует до 1 августа 2024 года.