https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_23c0126daa22130224b5099ab_o.jpg
2002-ci ildən etibarən “Financial Chain Corporation” 15 ölkədə ardıcıl fəaliyyət göstərən və idmanın inkişafına daim dəstək verən qlobal konsaltinq şirkətidir. Bu, təkcə sözdə deyil, əməldə də belədir.
Ölkədəki bir çox nüfuzlu idman tədbirlərinə sponsorluq edən FCHAIN həm gənc və istedadlı gimnast Züleyxa Şabanovanın rəsmi sponsoru, həm də “Pro Sport Club”un sponsorudur.
Qeyd edək ki, “Financial Chain Corporation” Züleyxa Şabanova ilə rəsmi sponsorluq müqaviləsi bağlayıb. Müqaviləyə əsasən, şirkət rəsmi sponsor olaraq gənc gimnastı idman formaları, ləvazimatları, aksesuarları, suvenirlər, lazım gəldikdə isə maliyyə vəsaiti ilə təmin edir. Eyni zamanda, gimnastın müxtəlif ölkələrdə keçirilən turnirlərdə və idman tədbirlərində iştirak edə bilməsi üçün nəqliyyat və yaşayış xərclərini, tibbi sığortanı da FCHAIN öz üzərinə götürüb. Bu isə Züleyxanın idman fəaliyyətinin həm ölkəmizdə, həm də xaricdə tanınmasına və inkişafına töhfə verəcək.
“Financial Chain Corporation” ölkəmizdə idmanın inkişafına həmişə dəstək olub və gələcəkdə də olacaq. Bir çox mötəbər idman tədbirlərində bizimlə əməkdaşlığa şərait yaradan Azərbaycan Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyinə, eləcə də Azərbaycan Atletika Federasiyasına dərin minnətdarlığımızı bildiririk. FCHAIN istedadlı yeniyetmələrin və gənclərin uğurlu gələcəyinə inanır və onları dəstəkləyir. Bunun üçün Züleyxa Şabanova ilə rəsmi sponsorluq müqaviləmiz var. Bizim şüarımız “Daha Yaxşı Gələcək”dir və biz gələcək nəslin xoşbəxt, sağlam və uğurlu həyatına töhfə vermək imkanımızdan məmnunuq”, - deyə “Financial Chain Corporation”ın idarəedici tərəfdaşı Zaur Qədirov bildirib.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_23c0126daa22130224b5099ab_o.jpg
Financial Chain Corporation — глобальная консалтинговая компания, которая с 2002 года последовательно осуществляет деятельность в 15 странах мира, всегда поддерживает развитие спорта в стране.
Не только на словах, но и на деле. Оказывая спонсорскую поддержку многим престижным спортивным мероприятиям в стране, FCHAIN также является официальным спонсором молодой и талантливой гимнастки Зулейхи Шабановой, также как и спонсором Pro Sport Club.
Это означает, что Компания заключила официальное спонсорское соглашение с молодой и талантливой гимнасткой и, согласно договору, в качестве официального спонсора Financial Chain Corporation предоставляет юной гимнастке спортивную форму, инвентарь, аксессуары, сувениры, при необходимости, также финансовые ресурсы.
В то же время, компания берет на себя расходы на транспорт и проживание, а также медицинскую страховку, чтобы гимнастка могла участвовать в турнирах и спортивных мероприятиях, проводимых в разных странах.
Опять же, это будет способствовать развитию и признанию спортивной деятельности Зулейхи как в нашей стране, так и за рубежом.
«Financial Chain Corporation всегда поддерживала развитие спорта в нашей стране и будет продолжать это делать и в будущем. Мы выражаем глубокую благодарность Министерству молодежи и спорта, а также Федерации легкой атлетики Азербайджана, которые создали условия для сотрудничества с нами во многих престижных спортивных мероприятиях. FCHAIN поддерживает талантливых подростков и юниоров, веря в их успешное будущее. Для этого у нас есть официальное спонсорское соглашение с Зулейхой Шабановой. Наш лозунг — «Лучшее будущее», и мы рады возможности внести свой вклад в счастливую, здоровую и успешную жизнь следующего поколения», — сказал Заур Гадиров, Управляющий партнер Financial Chain Corporation.