https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_23c0126daa22130224b5099ab_o.jpg
2002-ci ildən etibarən “Financial Chain Corporation” 15 ölkədə ardıcıl fəaliyyət göstərən və idmanın inkişafına daim dəstək verən qlobal konsaltinq şirkətidir. Bu, təkcə sözdə deyil, əməldə də belədir.
Ölkədəki bir çox nüfuzlu idman tədbirlərinə sponsorluq edən FCHAIN həm gənc və istedadlı gimnast Züleyxa Şabanovanın rəsmi sponsoru, həm də “Pro Sport Club”un sponsorudur.
Qeyd edək ki, “Financial Chain Corporation” Züleyxa Şabanova ilə rəsmi sponsorluq müqaviləsi bağlayıb. Müqaviləyə əsasən, şirkət rəsmi sponsor olaraq gənc gimnastı idman formaları, ləvazimatları, aksesuarları, suvenirlər, lazım gəldikdə isə maliyyə vəsaiti ilə təmin edir. Eyni zamanda, gimnastın müxtəlif ölkələrdə keçirilən turnirlərdə və idman tədbirlərində iştirak edə bilməsi üçün nəqliyyat və yaşayış xərclərini, tibbi sığortanı da FCHAIN öz üzərinə götürüb. Bu isə Züleyxanın idman fəaliyyətinin həm ölkəmizdə, həm də xaricdə tanınmasına və inkişafına töhfə verəcək.
“Financial Chain Corporation” ölkəmizdə idmanın inkişafına həmişə dəstək olub və gələcəkdə də olacaq. Bir çox mötəbər idman tədbirlərində bizimlə əməkdaşlığa şərait yaradan Azərbaycan Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyinə, eləcə də Azərbaycan Atletika Federasiyasına dərin minnətdarlığımızı bildiririk. FCHAIN istedadlı yeniyetmələrin və gənclərin uğurlu gələcəyinə inanır və onları dəstəkləyir. Bunun üçün Züleyxa Şabanova ilə rəsmi sponsorluq müqaviləmiz var. Bizim şüarımız “Daha Yaxşı Gələcək”dir və biz gələcək nəslin xoşbəxt, sağlam və uğurlu həyatına töhfə vermək imkanımızdan məmnunuq”, - deyə “Financial Chain Corporation”ın idarəedici tərəfdaşı Zaur Qədirov bildirib.

https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_23c0126daa22130224b5099ab_o.jpg
Financial Chain Corporation, a global consulting company that has been gradually operating in 15 countries since 2002, always supports the development of sports in the country.
This is true, not in words. Providing sponsorship support to many prestigious sports events in the country, FCHAIN is also the official sponsor of the young and talented gymnast Zuleykha Shabanova, as well as the sponsor of the Pro Sport Club.
It means that the Company signed an official sponsorship agreement with the young and talented gymnast and according to the agreement, Financial Chain Corporation provides the young gymnast with sportswear, equipment, accessories, souvenirs, and, if necessary, financial resources as an official sponsor.
At the same time, the company covers the costs of transportation and accommodation, as well as medical insurance so that the gymnast can participate in tournaments and sporting events held in different countries.
Again, this will contribute to the development and recognition of the sports activities of Zuleykha both in our country and abroad.
“Financial Chain Corporation has always supported the development of sports in our country and will continue it in the future as well. We express our deep gratitude to the Ministry of Youth and Sports, also the Azerbaijan Athletics Federation, who have created conditions for cooperation with us in many prestigious sports events. FCHAIN supports talented adolescents and teenagers, believing in their successful future. For that purpose, we have an official sponsorship agreement with Zuleykha Shabanova. Our slogan is “Better Future” and we are delighted to have the opportunity to contribute to the happy, healthy, and successful live of the next generation,” said Zaur Gadirov, Managing Partner of Financial Chain Corporation.