https://innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_194dfb8506c0c837b70e44206_o.jpg
Energetika naziri Pərviz Şahbazov avqustun 29-da Hacıqabul, Şirvan, Salyan, Sabirabad və Kürdəmir rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Hacıqabul rayon, Heydər Əliyev Mərkəzində (Ünvan:Hacıqabul şəhəri, İsmət Qayıbov küçəsi 40) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Şirvan filialı (əlaqələndirici şəxs: Ceyhun Rzayev: əlaqə telefonu: (050) 225-34-86, elektron poçt ünvanı: office.shirvan@regulator.gov.az) və Kürdəmir filialı (əlaqələndirici şəxs: Elçin Məmmədov: əlaqə telefonu: (050) 509-80-50, elektron poçt ünvanı: office.kurdamir@regulator.gov.az ) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

https://innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_194dfb8506c0c837b70e44206_o.jpg
Energy Minister Parviz Shahbazov will receive citizens from Hajigabul, Shirvan, Salyan, Sabirabad and Kurdamir regions on 29 August.
Reception will be held from 11:00 at Heydar Aliyev Center in Hajigabul District (address: Ismat Gayibov street 40, Hajigabul city).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53/54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail of the Ministry of Energy: minenergy@minenergy.gov.az, as well as Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Jeyhun Rzayev, contact numbers: (050) 225-34-86, e-mail: office.shirvan@regulator.gov.az and Kurdamir branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Elchin Mammadov, contact numbers: (050) 509-80-50, e-mail: office.kurdamir@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.