https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_8989b22e0c69395316ab6d513_o.jpg
"Azərbaycan Hava Yolları" aviaşirkəti tarixində ilk dəfə olaraq Bakıdan Maldiv adalarına birbaşa uçuşlar həyata keçirəcək və sərnişinlərinə dünyanın ən gözəl guşələrindən birinə asanlıqla çatmaq imkanı yaradacaq.
Bakıdan Maldiv Respublikasının paytaxtı Male şəhərinə ilk reys noyabrın 8-nə planlaşdırılıb. Uçuşlar həftədə iki dəfə ‒ cümə və bazar günləri yerinə yetiriləcək.
Birbaşa uçuşlar yola sərf olunan vaxtı əhəmiyyətli dərəcədə azaldır və sərnişinləri transfer reyslərindən qaynaqlanan narahatlıqlardan azad edir. Bu marşrut vaxtını və rahatlığını qiymətləndirən sərnişinlər üçün mükəmməl seçimdir.
Yeni marşrutun ilk sərnişinlərindən biri olmaq və günəşli çimərliklərdən zövq almaq fürsətini qaçırmayın. "Azərbaycan Hava Yolları" ilə yeni üfüqlər kəşf edin!

https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_8989b22e0c69395316ab6d513_o.jpg
Azerbaijan Airlines впервые в своей истории запускает прямые рейсы из Баку на Мальдивские острова, открывая для своих пассажиров путь в один из самых живописных уголков планеты.
Первый рейс авиакомпании из Баку в Мале (столица островного государства Мальдивская Республика) запланирован на 8 ноября, с этого дня полеты будут выполняться дважды в неделю – по пятницам и воскресеньям.
Прямой рейс значительно сокращает время в пути, избавляя пассажиров от сложностей с пересадками. Это идеальное решение для тех, кто ценит свое время и комфорт.
Авиабилеты доступны для приобретения на официальном сайте www.azal.az, через мобильное приложение авиакомпании, а также в кассах и у аккредитованных агентств Azerbaijan Airlines.
Не упустите возможность стать одним из первых пассажиров нового маршрута от AZAL и погрузиться в мир солнечных пляжей. Открывайте новые горизонты вместе с Azerbaijan Airlines!