Formula 1 yarış həvəskarları üçün xüsusi Fürsət: "Fan Zona Biletləri" və “Konsert Biletləri” artıq satışda!
Formula 1 yarış həvəskarları üçün xüsusi Fürsət: "Fan Zona Biletləri" və “Konsert Biletləri” artıq satışda! Formula 1 yarış həvəskarları üçün xüsusi Fürsət: "Fan Zona Biletləri" və “Konsert Biletləri” artıq satışda!
13-15 sentyabr tarixlərində keçiriləcək Formula 1 Qatar Airways Azərbaycan Qran Prisi 2024 üçün “Fan Zona Biletiləri” və” Konsert Biletləri” artıq satışdadır.
Hər il yenilənən əyləncə zonasındakı bulvar səhnəsində canlı musiqi performansları, müxtəlif zonalarda qurulmuş oyunlar, simulyatorlar, virtual reallıq təcrübələri, rəqslər yarış həftəsonunda fanatlara əsl festival ab-havası bəxş edəcək. Azarkeşlər Formula 1-in bütün aktivasiyalarını bu il Fan Zonada görə biləcək, Fan Forumda pilotları və onların komandalarını izləmək fürsəti əldə edəcəklər.
Foto həvəskarları üçün quraşdırılmış iri Formula 1 dekorasiyaları, retro maşınların sərgisi, canlı heykəllər, “selfie” zonalar Formula 1-dən ən yaddaqalan kadrlar çəkmək üçün mükəmməl fürsət təqdim edir.
Əyləncə zonasında böyüklərlə yanaşı, uşaqlar üçün də müxtəlif növ oyunlar və fəaliyyətlər təklif olunur.
Həmçinin, bu gündən etibarən yarış həftəsində baş tutacaq konsert proqramlarına ayrıca biletlərin satışına start verildi. Xatırladaq ki, 13-14 sentyabr tarixlərində keçiriləcək möhtəşəm konsertlərdə, musiqi dünyasının ən böyük ulduzları Will Smith, Black Coffee  və J Balvin çıxış edəcək.
Formula 1 Azərbaycan Qran Prisinin möhtəşəm atmosferini yaşamaq və həyacanını birbaşa hiss etmək istəyirsinizsə, “Fan Zona Bileti” və “Konsert Biletləri” sizin üçün mükəmməl bir fürsətdir! Biletləri Bakı Şəhər Halqasın-ın rəsmi veb saytından və ya mobil tətbiqindən əldə edə bilərsiniz.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_3819a665abf5bd80d790ed3d8_o.jpg
"Fan Zone Tickets" and "Concert Tickets" for the Formula 1 Qatar Airways Azerbaijan Grand Prix 2024, scheduled from September 13-15, are now available for purchase.
This year's entertainment zone promises an unforgettable festival atmosphere with live music performances on the boulevard stage, games, simulators, virtual reality experiences, and dancing, all within the renewed Fan Zone. Fans will have the chance to witness all Formula 1 activations in the Fan Zone and watch drivers and their teams in the Fan Forum.
For photography enthusiasts, the Fan Zone offers large Formula 1 decorations, a retro car exhibition, live statues, and selfie zones—perfect for capturing memorable moments of the event.
The entertainment zone also includes various games and activities for children, ensuring fun for the younger Formula 1 fans.
Additionally, tickets for the concert programs during race week are now on sale. Don't miss the spectacular performances by global music superstars Will Smith. Black Coffee and J Balvin on September 13-14.
If you want to immerse yourself in the thrilling atmosphere of the Formula 1 Azerbaijan Grand Prix, "Fan Zone Tickets" and "Concert Tickets" are your perfect opportunity! Tickets can be purchased on the official Baku City Circuit website or through the mobile app.