https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_2254377a3ce565a0e1fc2e606_o.jpg
“Azercell Telekom” MMC yeni tədris ili ərəfəsində mütaliə və xarici dillərə marağı olan abunəçilər üçün “Məktəbə qayıdış” kampaniyasını elan edir.
10.09.2024-cü il tarixindən etibarən “Litres” elektron kitabxanası və “Busuu” məşhur dil öyrənmə tətbiqinə yeni qoşulan “Azercell” abunəçiləri 30 gün müddətində hər iki proqramdan pulsuz istifadə imkanı əldə edəcəklər. Kampaniya 30 sentyabr tarixinədək keçərlidir.
Xatırladaq ki, “Litres” böyük nəşriyyatlarla rəsmi əməkdaşlıq çərçivəsində unikal və zəngin çeşid təqdim edən rəqəmsal kitab platformasıdır. Bu tətbiq vasitəsilə məkandan və cihazdan asılı olmayaraq, hətta oflayn rejimdə belə kitabları həm oxumaq, həm də dinləmək mümkündür. Tətbiqə türk, ingilis, rus, alman, fransız və digər dillərdə 200 min elektron, 50 min audiokitab daxildir. Qeyd edək ki, “Litres” Azərbaycan dilində 2700-dən çox müxtəlif mövzularda və janrlarda kitabları istifadəçilərə əlçatan edir. Elektron kitabxananın təqdim etdiyi geniş imkanlardan faydalanmaq istəyənlər *301#YES kodunu yığaraq “Standart” e-kitab tarifinə qoşula bilərlər.
Dünyanın top 10 dil öyrənmə platformaları sırasında olan “Busuu” proqramı vasitəsilə isə real vaxt rejimində xarici dillərə yiyələnmək mümkündür. “Azercell”in “Busuu+Premium” abunəliyi ilə istifadəçilər “Tədris Planı”, “Biznes və Səyahət” kursları, “Söz ehtiyatı” məşqləri və “Video dərslərdən” yararlana bilərlər. Abunə olmaq üçün *969#YES kodunu yığmaq kifayətdir.
Kampaniya barədə ətraflı məlumat üçün “Məktəbə qayıdış” səhifəsinə keçid etməyiniz xahiş olunur.
Qeyd edək ki, hər iki xidmətə “Azercell”in rəsmi saytı, “Azercell” tətbiqi və ya sms üzərindən də qoşulmaq olar.
“Azercell Telekom” MMC bütün məktəbliləri yeni tədris ili münasibətilə təbrik edir, onlara zehin açıqlığı və bol müvəffəqiyyətlər arzulayır!

https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_2254377a3ce565a0e1fc2e606_o.jpg
В преддверии нового учебного года Azercell Telecom объявляет о старте новой кампании «Снова в школу» для абонентов, интересующихся чтением и изучением иностранных языков.
С 10.09.24 абоненты Azercell, впервые подписавшиеся на электронную библиотеку Litres и популярное приложение для изучения иностранных языков Busuu, получат возможность бесплатного доступа к этим программам в течение 30 дней. Акция продлится до 30 сентября.
Отметим, что Litres - это цифровая платформа, предлагающая уникальный и богатый выбор книг в рамках официального сотрудничества с крупными издательствами. Это приложение позволяет абонентам читать и слушать цифровые книги независимо от местоположения и используемого устройства даже в автономном режиме. Litres содержит 200 000 электронных и 50 000 аудиокниг на турецком, английском, русском, немецком, французском и других языках. Кроме того, онлайн библиотека предоставляет пользователям доступ к более 2 700 книг различной тематики и жанров на азербайджанском языке. Желающие воспользоваться широким спектром возможностей электронной библиотеки могут присоединиться к тарифу Standart, набрав код *301#YES.
С помощью приложения Busuu, входящего в десятку лучших платформ для изучения языков в мире, пользователи могут осваивать иностранные языки в режиме реального времени. С подпиской Azercell «Busuu+Premium» абоненты получают доступ к таким обучающим курсам, как «Учебный план», «Бизнес и путешествия», упражнениям по повторению слов и видеоурокам. Чтобы оформить подписку на Busuu, достаточно набрать код *969#YES.
Для получения дополнительной информации о кампании, пожалуйста, перейдите по ссылке: Снова в школу.
Отметим, что оба приложения можно активировать также через официальный сайт Azercell, приложение Azercell, или посредством SMS.
ООО Azercell Telecom поздравляет всех учащихся с началом нового учебного года и желает успехов во всех начинаниях!