https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_2656870671fb9c8f39e514af3_o.jpg
“Nar” YAŞAT Fondu ilə birgə bütün ölkə ərazisində yeni dərs ilinin ilk günü münasibətilə qəhrəman şəhidlərimizin övladlarını təbrik edib və onlara zəruri dərs ləvazimatları hədiyyə edib. Bu təşəbbüslə “Nar” şəhidlərimizin əziz xatirəsini yaşadaraq, onların övladlarının yeni tədris ilinə sevinc və ruh yüksəkliyi ilə başlamasına dəstək olub.
“Nar”ın dəstəyi ilə təşkil edilən layihə çərçivəsində 792 şəhidin 1-11-ci siniflərdə təhsil alan 1365 məktəbli övladına dərs ləvazimatlarından ibarət hədiyyə qutuları xüsusi qürurla təqdim edilib.
“Nar”ın İctimaiyyətlə əlaqələr və korporativ ünsiyyət departamentinin direktoru Hökümə Kərimova məktəbliləri təbrik edib və bildirib: “Məqsədimiz qürur mənbəyimiz olan şəhidlərimizin övladlarının gələcəyə ümidlə baxaraq dərslərinə daha böyük həvəslə və tam hazırlıqlı başlamasını təmin etməkdir. Bu yeni tədris ilində onlara böyük uğurlar arzulayırıq və bilirik ki, hər biri qarşıda çoxsaylı nailiyyətlər qazanacaq”.
“Nar” hər zaman şəhid ailələrinə və onların övladlarına dəstək göstərməyi öz əsas dəyərlərindən biri olaraq qəbul edir. Bu layihə “Nar”ın şəhid ailələrinə qayğı göstərərək vətən qarşısında öz borcunu yerinə yetirmək istiqamətində atdığı növbəti addımdır. Operatorun həyata keçirdiyi bütün sosial layihələr haqqında ətraflı məlumatı nar.az/layihələr səhifəsindən əldə etmək olar.

Nar and YASHAT Foundation celebrate Knowledge Day by supporting martyrs’ children
Nar and YASHAT Foundation celebrate Knowledge Day by supporting martyrs’ children Nar and YASHAT Foundation celebrate Knowledge Day by supporting martyrs’ children
In celebration of Knowledge Day, Nar, in partnership with the YASHAT Foundation, congratulated the children of our hero martyrs as they began the new school year. To honor the memory of these fallen heroes, Nar supported their children, ensuring they started the academic year with joy and enthusiasm.
As part of this initiative, Nar provided gift boxes containing essential school supplies to 1,365 students from 792 martyr families, covering grades 1 through 11.
Hokuma Karimova, Director of Public Relations and Corporate Communications at Nar, shared: “Our mission is to ensure that the children of our martyrs—who are a source of national pride—start the school year fully prepared and motivated, with hope and confidence for the future. We wish them every success in their academic journey and believe they will achieve great things”.
Supporting the families and children of martyrs has always been a core value for Nar. This initiative reflects Nar’s ongoing commitment to fulfilling its duty to the motherland by caring for the families of our heroes. For more information on Nar’s social projects, please visit nar.az/projects.