https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_b8f3976cd5f170e0b72cd253a_o.jpg
Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank maliyyə bazarına hərəkət gətirəcək yeni Birbank Star kartını təqdim edir. “Birbank Star ilə sənə olar” sloqanı ilə istifadəyə verilən kart, kredit kartlarının sahib olduğu ənənəvi şərtlərdən tamamilə uzaqdır. Belə ki, Birbank Star sahibinə maliyyə azadlığı ilə yanaşı, çətin və qarışıq qrafiklər, mürəkkəb kredit hesablamalarından uzaq olmağı vəd edir.
Bu kartı xüsusi edən isə faizsiz və komissiyasız ödəniş imkanlarına sahib olmasıdır. Belə ki, bütün banklara məxsus bankomatlardan nağdlaşdırma, onlayn ödənişlər, pul köçürmələri, tranferlər də daxil olmaqla heç bir əməliyyata komissiya və faiz tətbiq edilmir. Birbank Star-ı minimum 500 manat, maksimum 30 000 manatadək məbləğlə əldə edə bilərsiniz. Eyni zamanda kart istifadəçiləri 7500-dən çox partnyor brenddən alış-veriş zamanı 30%-dək keşbek, üstəlik 2 qat ƏDV qazanacaqlar.
Ödəniş şərti isə olduqca sadədir. İstifadə edilən məbləğ ayın sonuncu gününədək karta qaytarılmalıdır. Ödəniş vaxtında edilmədiyi halda hər 500 manat məbləğə görə 10 manat xidmət haqqı ödənilir.
Kartı ən yaxın Kapital Bank filialından, Birbank mobil tətbiqindən və onlayn formada kapitalbank.az, birbank.az vebsaytlarından müraciət edərək əldə etmək mümkündür. Onu da qeyd edək ki, bu kartı həm fiziki, həm də rəqəmsal formada istifadə etmək mümkündür. Fiziki olaraq sifariş edilən kart haqqında məlumatlar dərhal müştərinin Birbank mobil tətbiqində əks olunur. Müştəri kartı əldə etdikdən sonra isə aktivləşir. Kart yalnız rəqəmsal versiyada sifariş edilərsə dərhal mobil tətbiqdə görünür və istifadəsi həmin andan etibarən mümkün olur. Onlayn kanallardan sifarişlərdə Bakı şəhəri üzrə ünvana çatdırılma xidməti də mövcuddur.

https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_b8f3976cd5f170e0b72cd253a_o.jpg
Первый цифровой банк страны Birbank представляет новую карту Birbank Star, которая внесет изменения в финансовый рынок. Карта, выпущенная под слоганом «С Birbank Star тебе можно», далека от традиционных условий, присущих кредитным картам. Birbank Star предоставляет владельцам финансовую свободу избавляя от сложных графиков и трудных расчетов по кредитам.
Уникальной данную карту делают как беспроцентные, так и безкомиссионные платежи. Ни одна операция, включая снятие наличных в банкоматах всех банков, онлайн-платежи, переводы средств и другие транзакции, не облагается комиссией и процентами. Карту Birbank Star можно оформить на сумму от 500 до 30 000 манатов. Кроме того, пользователи карты смогут получать до 30% кэшбэка у более чем 7500 партнёрских брендов и двойной возврат НДС.
Условия оплаты просты: использованная сумма должна быть возвращена на карту до конца месяца. В случае просрочки оплаты взимается сервисный сбор 10 манатов за каждые 500 манатов.
Получить карту можно в ближайшем филиале Kapital Bank, через мобильное приложение Birbank или оформив заявку онлайн на сайтах kapitalbank.az и birbank.az. Важно отметить, что карта доступна как в физической, так и в цифровой версии. Информация о физической карте мгновенно отображается в мобильном приложении Birbank сразу после заказа. После получения карта активируется. Если карта заказана в цифровом формате, она немедленно появляется в мобильном приложении и может быть использована сразу. Доставка на дом доступна для онлайн-заказов по Баку.
Для получения дополнительной информации о карте Birbank Star перейдите по следующей ссылке: https://b-b.az/bs