https://innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_5778d88be753bc6d719649ed3_o.jpg
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank-ın depozit yerləşdirən müştərilər üçün həyata keçiridyi stimullaşdırıcı “Depozit lotereyası”nın ilk tirajı yekunlaşıb. Şərtlərə əsasən 2-30 sentyabr 2024-cü il tarixlərində minimum 500 AZN olmaqla istənilən məbləği banka əmanət edən müştərilər lotereyada iştirak etmək şansı qazanıblar. İştirakçılardan 40 nəfəri 1-ci tirajda qalib gəlib və maksimum 2000 AZN olmaqla ikiqat faiz ödənişi əldə ediblər.
Qaliblərin siyahısı: https://kbl.az/dlqs
Lotereyanın 2-ci tirajı isə 7 noyabr 2024-cü il tarixində keçiriləcək. Bu tirajda 60 şanslı müştəri ikiqat faiz ödənişi, 1 müştəri isə 50 000 AZN pul mükafatı əldə edəcək. Lotereyada 31 oktyabr 2024-cü il tarixinədək şərtlərə uyğun Kapital depoziti yerləşdirən hər kəsin iştirak etmək şansı var. İlk tirajın qalibləri 2-ci tirajda iştirak etmirlər.
Xatırladaq ki, lotereya çərçivəsində faizləri müddətin sonunda götürmək şərti ilə 6, 12 və ya 18 ayadək depozit yerləşdirən müştərilər iştirak edirlər. Filiallarda yerləşdirilən hər əlavə 1000 AZN depozit 10 şans, Birbank mobil tətbiqi üzərindən yerləşdirilən depozitlər isə hər əlavə 1000 AZN üçün 20 şans yaradır. İlk tirajda qalib olmayan müştərilərin ikinci tirajda qalib olma şansları davam edir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_5778d88be753bc6d719649ed3_o.jpg
Kapital Bank, the country’s first bank, has completed the first draw of its incentive “Deposit Lottery” aimed at customers who place deposits. According to the terms, customers who deposited a minimum of 500 AZN between September 2-30, 2024, had the opportunity to participate in the lottery. From these participants, 40 lucky winners were selected in the first draw, each receiving double interest payments of up to 2000 AZN.
Winners list: https://kbl.az/dlqs
The second draw will take place on November 7, 2024, where 60 lucky customers will receive double interest payments, and one customer will win a grand prize of 50,000 AZN. To participate, customers must place a Kapital deposit in accordance with the terms by October 31, 2024. Winners of the first draw will not participate in the second draw.
It is worth noting that customers who place deposits for 6, 12, or 18 months with interest paid at the end of the term are eligible to participate in the lottery. Every additional 1000 AZN placed in branches gives 10 chances, while deposits placed via the Birbank mobile app generate 20 chances per additional 1000 AZN. Customers who did not win in the first draw still have a chance to win in the second draw.