https://innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_c2015874a73ea83c5772adadb_o.jpg
Kapital Bank-ın 150 illik yubileyi münasibətilə Birbank taksit kartı sahibləri üçün keçirilən lotereyanın 3-cü tirajı 15 oktyabr 2024-cü il tarixində yekunlaşıb. 10 iyul-30 sentyabr 2024-cü il tarixlərində edilən əməliyyatları əhatə edən tirajda 3334 nəfər qalib seçilib. Onlardan 2300 nəfər 5 AZN, 1000 nəfər 10 AZN dəyərində keşbek, 20 nəfər 100 AZN, 10 nəfər 500 AZN, 2 nəfər 1000 AZN, 1 nəfər isə 10 000 AZN pul mükafatı qazanıb. Loterayanın əsas mükafatı 150 000 AZN də final tirajda öz sahibini tapıb.
Lotereya qaliblərinin siyahısı: https://kbl.az/150tiraj3
Qeyd edək ki, final tirajında 1-ci və 2-ci tirajda qalib olmayan biletlər də iştirak edib. 10 iyul-30 sentyabr 2024-cü il tarixlərini əhatə edən lotereyada ümumilikdə 10 000 nəfər Birbank taksit kart sahibi qalib adını qazanıb. Onlardan 6900 nəfər 5 AZN, 3000 nəfər 10 AZN dəyərində keşbek, 60 nəfər 100 AZN, 30 nəfər 500 AZN, 6 nəfər 1000 AZN, 3 nəfər isə 10 000 AZN, 1 nəfər isə 150 000 AZN pul mükafatı qazanıb.
Lotereyanın şərtlərinə əsasən Birbank taksit kartları ilə edilən hər 50 AZN və üzəri nağdlaşdırma, birdəfəlik ödəniş (POS-terminal, onlayn ödənişlər) və köçürmə əməliyyatları müştəriyə 1 bilet (lotereyada iştirak şansı) qazandırırdı. Taksit (ödəniş məbləğinin aylara faizsiz bölünməsi) və Ninja (əməliyyat məbləğinin aylara komissiya ilə bölünməsi) əməliyyatları zamanı isə kart sahibi hər 50 AZN üçün 10 bilet əldə edirdi.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_c2015874a73ea83c5772adadb_o.jpg
15 октября 2024 года завершился третий тираж лотереи, проводимой в честь 150-летия Kapital Bank для владельцев карт рассрочки Birbank. Победителями розыгрыша стали 3334 человека, которые совершали транзакции в период с 10 июля по 30 сентября 2024 года. Из них 2300 человек выиграли 5 AZN кешбэка, 1000 человек – 10 AZN кэшбэка, 20 человек – 100 AZN, 10 человек – 500 AZN, 2 человека – 1000 AZN, и 1 человек выиграл 10 000 AZN. Главный приз лотереи – 150 000 манатов – был разыгран в финальном тираже.
Список победителей лотереи доступен по ссылке: https://kbl.az/150tiraj3
Стоит отметить, что в финальном розыгрыше также участвовали билеты, не выигравшие в первом и втором тиражах. В общей сложности, в лотерее, проводимой с 10 июля по 30 сентября 2024 года, победили 10 000 владельцев карт рассрочки Birbank. Среди них 6900 человек выиграли кэшбэк на сумму 5 AZN, 3000 человек – 10 AZN кэшбек, 60 человек – 100 AZN, 30 человек – 500 AZN, 6 человек – 1000 AZN, 3 человека – 10 000 AZN и один победитель получил главный приз – 150 000 AZN.
Согласно условиям лотереи, за каждое снятие наличных на сумму от 50 AZN и более, единовременные платежи (POS-терминал, онлайн-платежи) и переводные операции, совершённые с помощью карт рассрочки Birbank, клиент получал 1 билет (шанс на участие в лотерее). При покупках в рассрочку (беспроцентное разделение суммы на месяцы) и операциях Ninja (разделение суммы на месяцы с комиссией) за каждые 50 AZN владелец карты получал 10 билетов.
Kapital Bank, первый банк страны, входит в состав PAŞA Holding и имеет самую широкую сеть обслуживания в Азербайджане с 119 филиалами и 53 отделениями. Более подробную информацию о продуктах и услугах банка можно получить на сайте https://kapitalbank.az, по номеру 196 или на страницах банка в социальных сетях. Для подачи заявки на потребительский кредит посетите https://kbl.az/prgtk, для получения карты Birbank — https://kbl.az/prcrc.