https://innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_c2015874a73ea83c5772adadb_o.jpg
Kapital Bank-ın 150 illik yubileyi münasibətilə Birbank taksit kartı sahibləri üçün keçirilən lotereyanın 3-cü tirajı 15 oktyabr 2024-cü il tarixində yekunlaşıb. 10 iyul-30 sentyabr 2024-cü il tarixlərində edilən əməliyyatları əhatə edən tirajda 3334 nəfər qalib seçilib. Onlardan 2300 nəfər 5 AZN, 1000 nəfər 10 AZN dəyərində keşbek, 20 nəfər 100 AZN, 10 nəfər 500 AZN, 2 nəfər 1000 AZN, 1 nəfər isə 10 000 AZN pul mükafatı qazanıb. Loterayanın əsas mükafatı 150 000 AZN də final tirajda öz sahibini tapıb.
Lotereya qaliblərinin siyahısı: https://kbl.az/150tiraj3
Qeyd edək ki, final tirajında 1-ci və 2-ci tirajda qalib olmayan biletlər də iştirak edib. 10 iyul-30 sentyabr 2024-cü il tarixlərini əhatə edən lotereyada ümumilikdə 10 000 nəfər Birbank taksit kart sahibi qalib adını qazanıb. Onlardan 6900 nəfər 5 AZN, 3000 nəfər 10 AZN dəyərində keşbek, 60 nəfər 100 AZN, 30 nəfər 500 AZN, 6 nəfər 1000 AZN, 3 nəfər isə 10 000 AZN, 1 nəfər isə 150 000 AZN pul mükafatı qazanıb.
Lotereyanın şərtlərinə əsasən Birbank taksit kartları ilə edilən hər 50 AZN və üzəri nağdlaşdırma, birdəfəlik ödəniş (POS-terminal, onlayn ödənişlər) və köçürmə əməliyyatları müştəriyə 1 bilet (lotereyada iştirak şansı) qazandırırdı. Taksit (ödəniş məbləğinin aylara faizsiz bölünməsi) və Ninja (əməliyyat məbləğinin aylara komissiya ilə bölünməsi) əməliyyatları zamanı isə kart sahibi hər 50 AZN üçün 10 bilet əldə edirdi.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_c2015874a73ea83c5772adadb_o.jpg
The third draw of the lottery, held for Birbank installment cardholders in celebration of Kapital Bank's 150th anniversary, concluded on October 15, 2024. It covered transactions made between July 10 and September 30, 2024, and selected 3,334 winners. Of those, 2,300 received 5 AZN cashback, 1,000 received 10 AZN cashback, 20 were awarded 100 AZN, 10 received 500 AZN, 2 won 1,000 AZN, and 1 won a grand prize of 10,000 AZN. The main prize of 150,000 AZN was awarded in the final draw.
You can view the list of lottery winners here: https://kbl.az/150tiraj3.
It is worth noting that tickets from the first and second draws, which were not winners, were also included in the final draw. Overall, 10,000 Birbank installment cardholders won prizes in the lottery, which covered transactions made between July 10 and September 30, 2024. Of the winners, 6,900 received 5 AZN cashback, 3,000 received 10 AZN cashback, 60 winners were awarded 100 AZN, 30 winners received 500 AZN, 6 winners won 1,000 AZN, 3 winners received 10,000 AZN, and 1 winner won the grand prize of 150,000 AZN.
According to the lottery rules, customers earned a ticket (chance to win) for every transaction of 50 AZN or more, whether cash withdrawals, one-time payments (POS terminals or online payments), or transfers made using a Birbank installment card. For installment (interest-free monthly payments) and Ninja (monthly payments with a commission) transactions, cardholders earned 10 tickets for every 50 AZN spent.