https://innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_a876b7ecc76759c95ecd7f19c_o.jpg
Yelo Bank "Yaşıl əmanət" kampaniyası çərçivəsində kütləvi ağacəkmə aksiyası təşkil etdi. Yelo komandası, AzInTelecom şirkətinin heyəti və media nümayəndələrinin qatıldığı aksiya çərçivəsində Müşfiqabad qəsəbəsində yaşıllıq zonası üçün ayrılmış ərazidə 1500-dən çox ağac əkildi. Qeyd edək ki, aksiya Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin birgə dəstəyi ilə baş tutub.
Bu sosial layihə Yelo Bank-ın əmanətçilərinin birgə təşəbbüsü ilə ərsəyə gəlib. Belə ki, sentyabr ayında başladılmış kampaniya şərtlərinə əsasən Yelo Bank-da həm filialda, həm də Yelo mobil tətbiqi vasitəsilə SİMA İmza ilə onlayn açılmış əmanət hesabları təbiətə bir ağac bəxş edib. Bu təşəbbüsə qoşulmuş əmanətçilərə Bank tərəfindən rəqəmsal eko-sertifikat da təqdim olunub. Kampaniyanın əsas məqsədi müştərilərin yatırımlarına parlaq gəlir qazandırmaqla bərabər növbəti nəsillərə yaşıl gələcək miras qoymaqdır.
Yelo Bank həm şirkətdaxili mədəniyyətdə, həm də müştərilərə xidmətlərdə ekoloji davamlı təşəbbüsləri aktiv dəstəkləyir. Bank bundan sonrakı fəaliyyətində də təbiəti qorumağa, təbii resurslardan şüurlu istifadəyə təşviq və təbliğinə davam edəcək.
Bank xidmətləri haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank сказал и сделал: каждому клиенту по одному дереву!
Yelo Bank сказал и сделал: каждому клиенту по одному дереву! Yelo Bank сказал и сделал: каждому клиенту по одному дереву!
Yelo Bank организовал масштабную акцию по посадке деревьев в рамках кампании «Зеленый депозит». В поселке Мушвигабад было посажено более 1500 деревьев с участием команды Yelo, сотрудников компании AzInTelecom и представителей СМИ.
Этот социальный проект был реализован по инициативе вкладчиков Yelo Bank. Согласно условиям акции, стартовавшей в сентябре этого года, каждый сберегательный счет, открытый в Yelo Bank — как в филиалах, так и онлайн или через мобильное приложение с использованием электронной подписи SIMA Imza — стал вкладом в посадку одного дерева. Участники кампании получили от банка цифровой эко-сертификат, подтверждающий их участие в данной экологической инициативе.
Основная цель кампании — не только обеспечить вкладчикам выгодную доходность, но и оставить «зеленое наследие» для будущих поколений.
Yelo Bank активно поддерживает экологически устойчивые инициативы, внедряя их как во внутренней корпоративной культуре, так и в своей клиентской политике. Банк намерен и впредь защищать природу, развивать осознанное использование природных ресурсов и вдохновлять общество на участие в подобных инициативах.
Хотите узнать больше о банковских услугах? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты FacebookInstagramWhatsapp или yelo.az