https://innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_42d8014d1a8b3d7d6f58de243_o.jpg
Bank Respublika APFM AWARDS mükafatlarının təqdimat mərasimində “İlin Bankı – 2024” nominasiyasında qalib gəldi.
Ölkənin aparıcı banklarından biri olan Bank Respublika, Azərbaycan Professional Maliyyə Menecerləri Assosiasiyasının (APFM) təşkilatçılığı ilə keçirilən 1-ci APFM AWARDS mükafatlarının təqdimat mərasimində “İlin Bankı – 2024” nominasiyasında qalib gəldi. Bu nüfuzlu mükafat Bank Respublikanın maliyyə sektorunda göstərdiyi uğurlu fəaliyyətin və müştərilərinə təqdim etdiyi xidmətlərin yüksək qiymətləndirilməsi oldu.
Tədbir maliyyə sahəsində əməkdaşlığı təşviq etməklə yanaşı, sahənin ən yaxşı nümayəndələrini bir araya gətirib. Mərasimdə ölkənin aparıcı maliyyə institutlarının nümayəndələri, dövlət rəsmiləri, biznes ictimaiyyətinin tanınmış simaları, eləcə də maliyyə sahəsinin peşəkarları iştirak ediblər.
“İlin Bankı – 2024” nominasiyasında Bank Respublika, APFM tədbirlərində fəal iştirakı və APFM üzvlərinin ən çox müraciət etdiyi, yüksək məmnuniyyət qazandığı bank kimi seçilib. Bu mükafat, həmçinin Bank Respublikanın innovativ xidmətləri və müştərilərinə yönəlik fərdi yanaşmasının nəticəsidir.
Bank Respublika, maliyyə sektorunda geniş spektrli xidmətləri ilə tanınır. Bankın təqdim etdiyi rəqəmsal həllər müştərilərə sürətli və rahat bank xidmətləri təklif edir. Eyni zamanda, müştəri mərkəzli yanaşma, dayanıqlı maliyyə idarəetməsi və sosial məsuliyyətə verdiyi əhəmiyyət Bank Respublikanı sektorda fərqləndirir. Bank Respublika, həmçinin ölkədə iqtisadi inkişafı dəstəkləmək və maliyyə bazarlarında davamlı irəliləyiş əldə etmək məqsədilə yeni layihələr üzərində çalışır.

https://innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_42d8014d1a8b3d7d6f58de243_o.jpg
Банк Республика стал победителем в номинации «Банк года - 2024» на церемонии вручения премии APFM AWARDS
Банк Республика, один из ведущих банков страны, стал победителем в номинации «Банк года - 2024» на первой церемонии вручения премии APFM AWARDS, организованной Ассоциацией профессиональных финансовых менеджеров Азербайджана (APFM). Эта престижная награда стала высокой оценкой успешной деятельности Банка Республика в финансовом секторе и качества услуг, предоставляемых клиентам.
Мероприятие, помимо продвижения сотрудничества в финансовой сфере, собрало лучших представителей отрасли. В церемонии приняли участие представители ведущих финансовых институтов страны, государственные чиновники, известные деятели бизнес-сообщества, а также профессионалы финансовой сферы.
В номинации «Банк года – 2024» Банк Республика был выбран как лучший банк, который активно участвует в мероприятиях APFM и получил наибольшее количество положительных отзывов от членов APFM. Эта награда также является результатом инновационных услуг и индивидуального подхода Банка Республика к своим клиентам.
Банк Республика известен широким спектром услуг в финансовом секторе. Цифровые решения, предлагаемые банком, предоставляют клиентам быстрые и удобные банковские услуги. Кроме того, ориентация на клиента, устойчивое финансовое управление и важность социальной ответственности выделяют Банк Республика в отрасли. Банк также активно работает над новыми проектами с целью поддержки экономического развития страны и достижения устойчивого прогресса на финансовых рынках.