https://innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_f0c8d118800318a1654f4d3d9_o.jpg
İnnovasiya və sürət lideri “Bakcell” jurnalist xanımları 8 Mart – Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə təbrik edib. Şirkət 30-dan çox media nümayəndəsini bir araya toplayaraq, səmimi və qeyri-rəsmi görüş təşkil edib.
Görüşdə “Bakcell”in Korporativ Kommunikasiyalar üzrə direktoru Aysel Süleymanova media sahəsində peşəkarlığı, obyektivliyi və şəffaf informasiyanın yayılmasını təşviq edən bütün xanımları təbrik edərək bildirib: "Qadınların cəmiyyətdəki rolu və uğurları bizi ilhamlandırır. “Bakcell” olaraq biz qadınların peşəkar və şəxsi inkişafına dəstək verməyi prioritet hesab edirik. Onların potensialını reallaşdırması, yeni imkanlar qazanması və öz bacarıqlarını daha da inkişaf etdirməsi üçün daim yanlarında olmağa hazırıq".
Həmçinin, tədbirdə xanımlar üçün floristika üzrə master klass keçirilib. Onlar güllərlə kompozisiya qurmağın incəliklərini öyrənib, öz unikal buketlərini hazırlayaraq kreativ yanaşmalarını nümayiş etdiriblər.
Qeyd edək ki, “Bakcell” yarandığı gündən media nümayəndələri ilə sıx əməkdaşlıq edərək, onların fəaliyyətini dəstəkləməyə və jurnalistlərin peşəkar inkişafına töhfə verməyə davam edir.

https://innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_f0c8d118800318a1654f4d3d9_o.jpg
Лидер в сфере инноваций и скорости, компания «Bakcell» поздравила женщин-журналистов с 8 Марта – Международным женским днем. В честь этого праздника компания организовала теплую и неформальную встречу, собрав более 30 представителей СМИ.
Во время встречи директор по корпоративным коммуникациям «Bakcell» Айсель Сулейманова поздравила всех женщин, которые способствуют профессиональному развитию СМИ, поддерживают объективность и распространяют прозрачную информацию. Она отметила: «Роль женщин в обществе и их достижения вдохновляют нас. В «Bakcell» мы считаем приоритетом поддержку профессионального и личностного роста женщин. Мы всегда готовы помогать им раскрывать свой потенциал, находить новые возможности и совершенствовать свои навыки».
Также в рамках мероприятия для участниц был проведен мастер-класс по флористике. Женщины освоили искусство составления цветочных композиций, создали собственные уникальные букеты и продемонстрировали креативный подход.
Отметим, что с момента своего основания, Bakcell активно сотрудничает с представителями СМИ, поддерживая их деятельность и способствуя профессиональному развитию журналистов.