https://innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_f0c8d118800318a1654f4d3d9_o.jpg
İnnovasiya və sürət lideri “Bakcell” jurnalist xanımları 8 Mart – Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə təbrik edib. Şirkət 30-dan çox media nümayəndəsini bir araya toplayaraq, səmimi və qeyri-rəsmi görüş təşkil edib.
Görüşdə “Bakcell”in Korporativ Kommunikasiyalar üzrə direktoru Aysel Süleymanova media sahəsində peşəkarlığı, obyektivliyi və şəffaf informasiyanın yayılmasını təşviq edən bütün xanımları təbrik edərək bildirib: "Qadınların cəmiyyətdəki rolu və uğurları bizi ilhamlandırır. “Bakcell” olaraq biz qadınların peşəkar və şəxsi inkişafına dəstək verməyi prioritet hesab edirik. Onların potensialını reallaşdırması, yeni imkanlar qazanması və öz bacarıqlarını daha da inkişaf etdirməsi üçün daim yanlarında olmağa hazırıq".
Həmçinin, tədbirdə xanımlar üçün floristika üzrə master klass keçirilib. Onlar güllərlə kompozisiya qurmağın incəliklərini öyrənib, öz unikal buketlərini hazırlayaraq kreativ yanaşmalarını nümayiş etdiriblər.
Qeyd edək ki, “Bakcell” yarandığı gündən media nümayəndələri ilə sıx əməkdaşlıq edərək, onların fəaliyyətini dəstəkləməyə və jurnalistlərin peşəkar inkişafına töhfə verməyə davam edir.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-03/_innews_f0c8d118800318a1654f4d3d9_o.jpg
As a leader in innovation and speed, Bakcell congratulated women journalists on March 8 – International Women’s Day. To mark the occasion, the company organized a warm and informal gathering, bringing together more than 30 media representatives.
During the event, Bakcell’s Director of Corporate Communications, Aysel Suleymanova, congratulated all women who contribute to the professional development of the media industry, uphold objectivity, and promote transparent information. She stated: “The role of women in society and their achievements inspire us. At Bakcell, we prioritize supporting women in their professional and personal growth. We are always ready to stand by them, helping them unlock their potential, seize new opportunities, and further develop their skills.”
Additionally, a floristry masterclass was held for the attendees, where they learned the art of floral arrangement, created their own unique bouquets, and showcased their creative approach.
It is worth noting that since its foundation, Bakcell has maintained close cooperation with media representatives, supporting their work and contributing to the professional growth of journalists.