https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_e03ae547d07b44807f0ba06e1_o.jpg
Yelo Bank qadın liderliyini və sosial məsuliyyətin önəmini vurğulamağa davam edir. Üçüncü dəfədir ki, Bank "SHE Congress" tədbirinin əsas tərəfdaşlarından biri qismində çıxış edir. Builki konqresin mövzusu “Beyond Now – Creating What Lives On” (Bu Gündən Kənar – Gələcəyə Qalanı Yaratmaq) da Bankın qadın liderliyi və inklüziv inkişaf fəlsəfəsini dəstəkləyir.
Artıq yeddinci ildir keçirilən Konqresin əsas məqsədi, yalnız hazırkı liderliyi yox, həm də dayanıqlı dəyərləri formalaşdırmaq və real təsir yaratmaqdır. Konqres biznes, dövlət, mədəniyyət, sahibkarlıq və akademik sahədən yerli və beynəlxalq simaları bir araya gətirir.
Yelo Bank-ın bu cür təşəbbüslərdə iştirakı Korporativ Sosial Məsuliyyət strategiyasının bir hissəsidir. Bank həm maliyyə sektorunun, həm də cəmiyyətin rifahı və qadın liderliyinin inkişafı üçün davamlı layihələr həyata keçirir. Yelo Bank Konqresin builki iştirakçılarına uğurlar arzulayır, bu əhəmiyyətli tədbirin bir hissəsi olmaqdan qürur duyur!
Qeydiyyatdan keçmək üçün: https://bit.ly/3RBKrir
Bank xidmətləri haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_e03ae547d07b44807f0ba06e1_o.jpg
Yelo Bank continues to emphasize the importance of women's leadership and social responsibility. For the third time, the Bank acts as one of the main partners of the "SHE Congress" event. The theme of this year's congress, "Beyond Now - Creating What Lives On," aligns with the Bank's philosophy of women's leadership and inclusive development.
The main goal of the Congress, which has been held for the seventh year, is to shape not only current leadership but also sustainable values and create a real impact. The Congress brings together local and international leaders from business, government, culture, entrepreneurship, and academia.
Yelo Bank's participation in such initiatives is part of its Corporate Social Responsibility strategy. The Bank implements sustainable projects for the well-being of both the financial sector and society, as well as the development of women's leadership. Yelo Bank wishes success to the participants of this year's Congress and is proud to be part of this important event!