https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_e03ae547d07b44807f0ba06e1_o.jpg
Yelo Bank qadın liderliyini və sosial məsuliyyətin önəmini vurğulamağa davam edir. Üçüncü dəfədir ki, Bank "SHE Congress" tədbirinin əsas tərəfdaşlarından biri qismində çıxış edir. Builki konqresin mövzusu “Beyond Now – Creating What Lives On” (Bu Gündən Kənar – Gələcəyə Qalanı Yaratmaq) da Bankın qadın liderliyi və inklüziv inkişaf fəlsəfəsini dəstəkləyir.
Artıq yeddinci ildir keçirilən Konqresin əsas məqsədi, yalnız hazırkı liderliyi yox, həm də dayanıqlı dəyərləri formalaşdırmaq və real təsir yaratmaqdır. Konqres biznes, dövlət, mədəniyyət, sahibkarlıq və akademik sahədən yerli və beynəlxalq simaları bir araya gətirir.
Yelo Bank-ın bu cür təşəbbüslərdə iştirakı Korporativ Sosial Məsuliyyət strategiyasının bir hissəsidir. Bank həm maliyyə sektorunun, həm də cəmiyyətin rifahı və qadın liderliyinin inkişafı üçün davamlı layihələr həyata keçirir. Yelo Bank Konqresin builki iştirakçılarına uğurlar arzulayır, bu əhəmiyyətli tədbirin bir hissəsi olmaqdan qürur duyur!
Qeydiyyatdan keçmək üçün: https://bit.ly/3RBKrir
Bank xidmətləri haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_e03ae547d07b44807f0ba06e1_o.jpg
Yelo Bank продолжает подчеркивать важность женского лидерства и социальной ответственности. В третий раз Банк выступит одним из главных партнеров мероприятия "SHE Congress". Тема конгресса этого года "Beyond Now - Creating What Lives On" также поддерживает философию Банка о женском лидерстве и инклюзивном развитии.
Основная цель конгресса, который проводится уже седьмой год, — сформировать не только актуальное лидерство, но и устойчивые ценности, создавая реальное влияние. Конгресс объединяет местных и международных лидеров из бизнеса, правительства, культуры, предпринимательства и академической среды.
Участие Yelo Bank в таких инициативах является частью стратегии корпоративной социальной ответственностиБанка. Банк реализует устойчивые проекты, направленные как на благополучие финансового сектора, так и на развитие общества и женского лидерства. Yelo Bank желает успехов участникам конгресса этого года и гордится тем, что является частью этого важного события!
Для регистрации: https://bit.ly/3RBKrir
Интересуетесь банковскими услугами? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az