Azərbaycanda mikro, kiçik və orta sahibkarlığın maliyyələşdirilməsində liderlik edən AccessBank, müştərilərinə daha yaxın olmaq və onlara operativ, yüksək keyfiyyətli maliyyə xidmətləri təqdim etmək məqsədilə 2025-ci il üzrə inkişaf planına uyğun olaraq filial şəbəkəsini genişləndirməyə davam edir.
Bankın sayca 36-cı yeni filialı Balakən şəhərinin Heydər Əliyev prospektində yerləşir və müasir standartlara cavab verən bank xidmətləri təklif edir. Filialda mikro və aqro kreditlər daxil olmaqla müxtəlif kredit məhsulları, istehlak kreditləri, əmanətlərin qəbulu, plastik kartların verilməsi, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və digər geniş spektrli bank xidmətləri təqdim olunacaq.
"Filial şəbəkəsinin genişləndirilməsi – AccessBank-ın regionlardakı fəaliyyətini gücləndirməyə, müştərilərimizə daha əlçatan və effektiv xidmət göstərməyə, həmçinin yerli biznesin inkişafını dəstəkləməyə yönəlmiş siyasətimizin prioritet istiqamətidir. Balakən filialının açılması ilə AccessBank-ın filiallarının sayı 36-ya çatdı və bu, 2025-ci ildə nəzərdə tutulan genişlənmə planımız çərçivəsində ilk addımdır. Məqsədimiz – Azərbaycanın müxtəlif regionlarında istehlakçılara və biznes subyektlərinə müasir və keyfiyyətli maliyyə xidmətləri təqdim etməkdir”, - bunu AccessBank-ın İdarə Heyətinin üzvü və Baş Biznes İnzibatçısı Renat Hümbətov bildirib.

AccessBank, лидер в финансировании микро-, малого и среднего бизнеса в Азербайджане, в соответствии с планом развития на 2025 год продолжает расширять свою филиальную сеть, стремясь быть ближе к клиентам и предоставлять им оперативные и качественные финансовые услуги.
Новый, 36-й по счёту филиал банка расположен на проспекте Гейдара Алиева в городе Балакен и предлагает банковские услуги, соответствующие современным стандартам. В филиале будут предоставляться разнообразные финансовые продукты, включая микрокредиты и агрокредиты, потребительские кредиты, приём вкладов, оформление пластиковых карт, денежные переводы, обмен валют и другие банковские услуги.
«Расширение филиальной сети — один из ключевых приоритетов AccessBank. Мы стремимся усилить своё присутствие в регионах, сделать обслуживание более доступным и эффективным, а также поддерживать развитие местного бизнеса. С открытием филиала в Балакене общее количество наших отделений достигло 36. Это первый шаг в рамках плана по расширению сети в 2025 году. Наша цель — предоставить современное, качественное и доступное финансовое обслуживание потребителям и бизнесу по всей стране», сказал Член Правления и Главный бизнес-администратор AccessBank Ренат Гумбатов