https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_049ba0ce709df7ffa8ec7d036_o.jpg
ABŞ birjalarında səhm ticarəti ilə maraqlananlar üçün Yelo Bank-dan gözlənilən yenilik! Bank müştərilərinə əlavə qazanc fürsəti yaradır. Belə ki, Yelo App-də artıq Yelo Invest xidməti aktivdir.
İnvestisiyaya başlamaq üçün müştəri filiala getmədən, lazımi sənədləşmələri sadəcə Yelo App-də SİMA rəqəmsal imza ilə tam onlayn həyata keçirə bilər. Bundan sonra isə qeydiyyatdan keçmiş müştərilər Nvidia, Apple, Google, Tesla, Coca Cola və s. bir çox tanınmış şirkətlərin səhmlərini həm tam, həm də hissəvi şəkildə almaq mümkündür. Alınan səhmlərin sayında heç bir məhdudiyyət yoxdur. Müştərilər Yelo App-də səhm alqı-satqısını həyata keçirə bilərlər, prosedur Amerika fond bazarının iş saatları (17:30-00:00) ərzində tamamlanacaq. Həmçinin “premarket” və “aftermarket” saatları çərçivəsində ABŞ birjalarında sifariş yerləşdirmək mümkündür. Alış AZN və USD valyutalı Yelo kart və ya Yelo Bank-da olan aktiv hesab vasitəsilə həyata keçirilir. Alınmış səhmlər real səhmlərdir, müştərilər həmin şirkətlərin payçısı olurlar. Sadə və aydın interfeysi sayəsində Yelo App-də portfeli idarə etmək, dividendləri nəzarətdə saxlamaq çox rahatdır.
Qeyd edək ki, Yelo Invest xidməti “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC (lisenziya №-si 087910) vasitəsilə həyata keçirilir. Unicapital 2007-ci ildən etibarən kapital bazarlarının fəal iştirakçısı, Bakı Fond Birjasının ilk və ən uzun müddətli üzvüdür. Şirkət həm fiziki, həm də hüquqi şəxslərə qiymətli kağızlara yatırım, törəmə maliyyə alətləri ilə ticarət və digər xidmətlər göstərir.
Yaxın zamanlarda Yelo Bank investisiya xidmətinin imkanlarını genişləndirəcək. Yelo App ilə səhm almaq sadə, rahat və təhlükəsizdir! Siz də Yelo Invest xidmətindən faydalanıb, əlavə gəlir qazanmaq üçün Yelo App tətbiqini yükləyin: http://bit.ly/ylnvst.
İnvestisiya nədir, necə əldə etmək olar və bu kimi başqa suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_049ba0ce709df7ffa8ec7d036_o.jpg
Для тех, кто интересуется торговлей акциями на фондовых рынках США, Yelo Bank представляет новое решение! Банк продолжает расширять возможности заработка для своих клиентов с помощью новой услуги — Yelo Invest, доступной в приложении Yelo.
Чтобы начать инвестировать, клиент может полностью пройти процесс регистрации онлайн с использованием цифровой подписи SIMA через приложение Yelo, без необходимости посещать филиал. После регистрации клиенты могут приобретать акции известных компаний, таких как Nvidia, Apple, Google, Tesla, Coca-Cola и других, как целиком, так и частично. Ограничений по количеству приобретаемых акций нет. Покупка и продажа акций возможны через приложение Yelo в рабочее время американского фондового рынка (с 17:30 до 00:00 по азербайджанскому времени). Также клиенты могут размещать заказы на покупку акций в часы "премаркета" и "афтермаркета". Оплата покупок осуществляется через карту Yelo в валютах AZN и USD, а также с активного счета в Yelo Bank.
Приобретенные акции — это реальные акции компаний, и клиенты становятся акционерами этих организаций. Управлять инвестиционным портфелем и отслеживать дивиденды в приложении Yelo очень удобно благодаря интуитивно понятному интерфейсу.
Обратите внимание, что сервис Yelo Invest реализован через ОАО «Инвестиционная компания Unicapital» (лицензия № 087910). Unicapital является активным участником рынков капитала с 2007 года и первым, а также самым долгосрочным членом Бакинской фондовой биржи. Компания предоставляет инвестиции в ценные бумаги, торговлю производными финансовыми инструментами и другие услуги как для физических, так и для юридических лиц.
В ближайшем будущем Yelo Bank расширит возможности своего инвестиционного сервиса. Покупать акции через приложение Yelo — это просто, удобно и безопасно! Скачать приложение Yelo App, чтобы воспользоваться сервисом Yelo Invest и получить дополнительный доход, можно по следующей ссылке: http://bit.ly/ylnvst.
Что такое инвестиции, как их получить и другие важные вопросы? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az