https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_483288f26471c5f945ea54e05_o.jpg
Yelo Bank qadın sahibkarların inkişafına və bilik mübadiləsinə xüsusi önəm verir, bu məqsədlə müxtəlif təşəbbüslərə dəstək göstərir. Bu dəfə Bank, Azərbaycanda Qadın Sahibkarlığının İnkişafı Assosiasiyasının (AQSİA) təşkilatçılığı ilə növbəti “Tea Talk” görüşünə evsahibliyi etdi. Təhsil sahəsində fəaliyyət göstərən qadın sahibkarların bir araya gəldiyi tədbir səmimi mühitdə təcrübə paylaşımı və peşəkar əlaqələrin qurulması üçün dəyərli imkan yaratdı.
Görüşün əvvəlində Yelo Bank qadın sahibkarlara özəl kredit məhsulu və digər bank xidmətləri barədə qısa məlumat təqdim etdi. Tədbirdə təlimçi Saday Əlverdiyev uzunillik təcrübəsinə əsaslanaraq təhsil sahəsində biznes idarəçiliyinin incəliklərini, real nümunələri və effektiv idarəetmə yanaşmalarını iştirakçılarla bölüşdü.
Müzakirələr zamanı təhsil sektorunda mövcud çağırışlar, inkişaf imkanları və əməkdaşlıq perspektivləri dəyərləndirildi. İştirakçılar qarşılıqlı fikir mübadiləsi apararaq həm yeni ideyalarla tanış oldular, həm də təcrübələrini paylaşdılar.
Yelo Bank üçün bu görüşlər qadın sahibkarların dəstəklənməsi və yeni əlaqələrin qurulması baxımından önəmlidir. Bank yaxın zamanda onların biznes fəaliyyətini gücləndirmək üçün xüsusi güzəştli şərtlərlə mikro kredit təqdim edib. Bu məhsul qadın sahibkarlara daha rahat maliyyə dəstəyi almaq imkanı yaradır. Kredit haqqında ətraflı məlumat: https://bit.ly/4LqL1N.
Kiçik biznes krediti ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_483288f26471c5f945ea54e05_o.jpg
Yelo Bank attaches special importance to the development and exchange of knowledge among women entrepreneurs and actively supports various initiatives in this area. This time, the Bank hosted another “Tea Talk” meeting organized by the Association for Women’s Entrepreneurship Development in Azerbaijan (AWEDA). The event, which brought together women entrepreneurs working in the education sector, provided a valuable opportunity to share experiences and build professional connections in a friendly atmosphere.
At the beginning of the meeting, Yelo Bank presented brief information about its loan products designed for women entrepreneurs, as well as other banking services. During the event, trainer Saday Alverdiyev, drawing on his many years of experience, shared with participants the intricacies of business management in the education sector, practical examples, and effective management approaches.
The discussions focused on current challenges, development opportunities, and prospects for cooperation in the education field. Participants exchanged views, explored new ideas, and shared their own experiences.
Such meetings are important for Yelo Bank as they contribute to supporting women entrepreneurs and fostering new professional relationships. Recently, the Bank introduced a micro-loan with special preferential terms to help strengthen their business activities. This product provides women entrepreneurs with more accessible financial support. Detailed information about the loan is available here: https://bit.ly/4LqL1N.