https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_40a0921d5d7327372039393a6_o.jpg
AccessBank 2025-ci ilin strateji inkişaf hədəflərinə uyğun olaraq, regionlarda filial şəbəkəsinin genişləndirilməsi tədbirlərini davam etdirir. Bankın sayca 37-ci filialı İmişli şəhərində müştərilərin istifadəsinə verilib.
Yeni filial İmişli şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, 146 ünvanında. Təsdiqlənmiş filial konsepsiyasına uyğun olaraq dizayn edilən məkan rahat müştəri axını və çevik maliyyə xidmətlərinin təmin olunması üçün tam şəkildə təchiz edilib.
Filialda müştərilərə mikro və aqro kreditlər, istehlak kreditləri, əmanətlərin yerləşdirilməsi, plastik kartların verilməsi, pul köçürmələri və valyuta mübadiləsi də daxil olmaqla geniş spektrli bank xidmətləri təqdim olunur.
Yeni filialın açılışı, AccessBank-ın regionlarda iqtisadi fəallığın artırılması, sahibkarlığın inkişafına dəstək verilməsi və maliyyə xidmətlərinin daha əlçatan edilməsinə yönəlmiş strategiyasının növbəti mərhələsini təşkil edir.
AccessBank Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 23-i bölgələrdə olmaqla, 37 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar .

https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_40a0921d5d7327372039393a6_o.jpg
В соответствии со стратегическими целями развития на 2025 год, AccessBank продолжает расширение филиальной сети в регионах. 37-й по счету филиал банка сдан в городе Имишли.
Новый филиал расположен в городе Имишли, на проспекте Гейдара Алиева 146. Помещение оформлено в соответствии с утвержденной филиальной концепцией и полностью оснащено для обеспечения комфортного клиентского потока и предоставления оперативных финансовых услуг.
В филиале клиентам предлагается широкий спектр банковских продуктов и услуг, включая микрокредитование, агрокредиты, потребительские кредиты, размещение вкладов, выдачу пластиковых карт, денежные переводы и валютно-обменные операции.
Открытие нового филиала является очередным этапом стратегии AccessBank, направленной на повышение экономической активности в регионах, поддержку предпринимательства и повышение доступности финансовых услуг.
AccessBank, являясь лидером в сфере микрофинансирования в Азербайджане, предоставляет свои услуги малым и средним предприятиям с 2002 года. Среди акционеров Банка - Азиатский Банк Развития, Европейский Инвестиционный Банк, Международная Финансовая Корпорация и другие международные финансовые организации и инвестиционные фонды. В настоящее время банк располагает 37-ю филиалами, 14 из которых находятся в Баку, а 23 – в регионах, и продолжает предоставлять доступные финансовые решения для микро-, малого и среднего бизнеса.