https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_f4a602a1eb84be7cc169974aa_o.jpg
Sahibkarlar üçün biznes və bankçılıq xidmətlərində bazar liderlərindən olan Birbank Biznes, mikro sahibkarlara yeni imkanlar təqdim etməyə davam edir. Onların fərdi ehtiyaclarına uyğun olaraq formalaşdırılan yeni tariflər 3 formada təklif olunur.
“Classic” tarifi sahibkarlara 5000 manatadək məbləği komissiyasız köçürmək və eyni məbləğdə nağdlaşdırma imkanı yaradır. Üstəlik də illik 18.99, 3 aylıq isə 5.99 manat ödənişlə.
“Plus” tarifi isə 10 000 manatadək əməliyyatları tamamilə komissiyasız həyata keçirmək istəyən sahibkarlar üçün ideal imkanlar təqdim edir. Bunun üçün illik cəmi 37.99 manat ödəmək yetərlidir. Tarifin 3 aylıq qiyməti isə 11.99 manat təşkil edir.
Sahibkarlara xərclərinə 27% qənaət etmək fürsəti yaradan “Premium” tarifi üçünsə illik cəmi 95.99 manat ödəniş tələb olunur. Tarifə qoşulmaqla 25 000 manatadək məbləği komissiyasız köçürmək və eyni məbləğdə nağdlaşdırmaq mümkündür.
Hansı tarifin seçilməsindən asılı olmayaraq bank tərəfindən mikro sahibkarlara Visa Sahibkar kartı da hədiyyə olunur. Sahibinə bir çox üstünlüklər təqdim edən kartın çatdırılması da bank tərəfindən ödənişsiz həyata keçirilir.
Bütün bunlarla Birbank Biznes müştərilərinə banka gəlmədən, vaxt itirmədən, rəqəmsal bankçılığın bütün üstünlüklərindən yararlanmaq şansı yaradır.
Tarif paketləri haqqında ətraflı məlumatı Birbank Biznes mobil tətbiqindən əldə etmək mümkündür: www.b-b.az/bbu.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_f4a602a1eb84be7cc169974aa_o.jpg
Birbank Biznes, one of the market leaders in business and banking services for entrepreneurs, continues to offer new opportunities for micro-entrepreneurs. Designed to meet the individual needs of clients, the new tariffs are available in three options.
The “Classic” tariff allows entrepreneurs to make transfers and withdraw cash of up to 5 000 AZN without any commission. The tariff costs just 18.99 AZN per year or 5.99 AZN for 3 months.
The “Plus” tariff is ideal for entrepreneurs who want to avoid commissions entirely on transactions up to 10 000 AZN. Subscribing to this tariff requires a one-time payment of 37.99 AZN per year, with a 3-month option available for 11.99 AZN.
The “Premium” tariff offers the opportunity to save up to 27% on expenses and allows transfers and cash withdrawals of up to 25 000 AZN without any commission. The annual cost of this tariff is 95.99 AZN.
Regardless of the chosen tariff, micro-entrepreneurs receive a “Visa Sahibkar” card as a gift, offering a range of benefits. Card delivery is provided free of charge by the bank.
With Birbank Biznes, clients can enjoy all the advantages of digital banking without visiting a branch, saving both time and effort.
For more details about the tariff packages, please visit the Birbank Biznes mobile app: www.b-b.az/bbu.