https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_89615331bdb8f69d66450640b_o.jpg
Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 13 fevral 2026-cı il tarixində saat 09:00-da Salyan şəhərində yerləşən Heydər Əliyev Mərkəzində Hacıqabul, Salyan, Neftçala rayonlarının, həmçinin Şirvan şəhərinin sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbula 12 fevral 2026-cı il tarixinə qədər Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin Çağrı mərkəzi (1655) və elektron poçtu (mincom@mincom.gov.az), 010 250 48 48 və 012 598 58 58 (daxili 222 və 290) nömrəli telefonlar vasitəsilə yazılmaq mümkündür.
Qeyd edək ki, qəbul mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumları rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda fevral ayı üzrə vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən həyata keçiriləcək.
Vətəndaşlar qəbula yazılmış şəxslərin əvvəlcədən tərtib edilmiş siyahısı əsasında qəbul ediləcəklər.

https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_89615331bdb8f69d66450640b_o.jpg
On February 13, 2026, at 09:00, Rashad Nabiyev, Minister of Digital Development and Transport, will hold a citizens’ reception for residents of Hajigabul, Salyan, and Neftchala districts, as well as Shirvan city, at the Heydar Aliyev Center in Salyan.
Residents may register for the reception until February 12, 2026, through the Ministry of Digital Development and Transport’s Call Center (1655), by email at mincom@mincom.gov.az , or by phone at 010 250 48 48 or 012 598 58 58 (ext. 222 and 290).
It should be noted that the reception will be held in accordance with the schedule for receiving residents by heads of central executive authorities and other management bodies in cities and districts in February 2026.