https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_89615331bdb8f69d66450640b_o.jpg
Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 13 fevral 2026-cı il tarixində saat 09:00-da Salyan şəhərində yerləşən Heydər Əliyev Mərkəzində Hacıqabul, Salyan, Neftçala rayonlarının, həmçinin Şirvan şəhərinin sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbula 12 fevral 2026-cı il tarixinə qədər Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin Çağrı mərkəzi (1655) və elektron poçtu (mincom@mincom.gov.az), 010 250 48 48 və 012 598 58 58 (daxili 222 və 290) nömrəli telefonlar vasitəsilə yazılmaq mümkündür.
Qeyd edək ki, qəbul mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumları rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda fevral ayı üzrə vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən həyata keçiriləcək.
Vətəndaşlar qəbula yazılmış şəxslərin əvvəlcədən tərtib edilmiş siyahısı əsasında qəbul ediləcəklər.

https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_89615331bdb8f69d66450640b_o.jpg
Министр цифрового развития и транспорта Рашад Набиев примет 13 февраля 2026 года в 09:00 в Центре Гейдара Алиева в городе Сальян жителей Гаджигабульского, Сальянского районов, а также города Ширван.
Для записи на прием до 12 февраля 2026 года можно обратиться в колл-центр (1655) Министерства цифрового развития и транспорта, написать на электронную почту (office@mincom.gov.az) и позвонить по телефонным номерам 010 250 48 48 и 012 598 58 58 (внутренний 222 и 290).
Отметим, что прием состоится в соответствии с графиком приема граждан руководителями центральных органов исполнительной власти и других структур управления в городах и районах в феврале 2026 года.
Прием граждан будет осуществляться на основании заранее составленного списка лиц, зарегистрированных для приема.