https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_9668e24bdbda4a28080498c94_o.jpg
Yelo Bank-ın xaricə pul köçürmələri üzrə başlatdığı kampaniyasının bitməsinə saylı günlər qaldı. Əgər ABŞ, Kanada, Türkiyə, Sinqapur Koreya və ya Avropa ölkələrinə pul göndərməyi planlaşdırırsansa, bu fürsətdən yararlanmağa tələs.
Kampaniya çərçivəsində hər xaricə köçürmə üçün minimal komissiya cəmi 20 USD/EUR təşkil edir. Əlavə sığorta və ya depozit ödənişi tələb olunmur. Bu təklif həm fərdi şəxslər, həm də sahibkarlar üçün keçərlidir. Avtomobil alışı, təhsil haqları və ya xidmət ödənişlərini köçürmək üçün sadəcə invoys sənədi ilə birgə istənilən Yelo filialına yaxınlaşıb, tam sürətli xidmət almaq mümkündür.
Kampaniya 27 fevral 2026 tarixində başa çatır, gec olmadan faydalan! Filial ünvanları ilə tanış olmaq üçün: https://ylb.az/filiallar.
Lombard qizil krediti kalkulyatoru ilə kredit hesablamısınız və əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_9668e24bdbda4a28080498c94_o.jpg
There are only a few days left to take advantage of Yelo Bank’s special campaign on cross-border money transfers. If you are planning to send money to the USA, Canada, Turkey, Singapore, Korea, or Europe, now is the time to act!
As part of the campaign, the minimum commission for each international transfer is just 20 USD/EUR. No additional insurance or deposit payments are required. This offer is available for both individuals and entrepreneurs. Whether it’s for a car purchase, tuition fees, or service payments—simply visit any Yelo branch with your invoice for fast and seamless service.
The campaign ends on February 27, 2026. Make sure to benefit from this opportunity before it’s too late! Find your nearest branch here: https://ylb.az/filiallar.